Rajono problema

Ant tokių šaligatvių ir velnias koją nusilaužtų…

Nors Vilniaus valdžia didžiuojasi sutvarkytais miesto šaligatviais, dviračių takais, tačiau bet kokia padarytų darbų statistika nublanksta, kai pamatome, kiek probleminių vietų sostinėje dar liko.

Antakalnyje, P. Vileišio gatvėje, po liūties prasmegus naujai įrengtam dviračių takui, tapo akivaizdu, kad dviračių takai ir šaligatviai yra viena opiausių miesto problemų. Minėta įgriuva Antakalnyje tvarkoma, tačiau ne vienas vilnietis socialiniuose tinkluose komentavo: „iki kitos liūties sutvarkysit?“

Nepavydėtina situacija ir kituose Vilniaus miegamuosiuose rajonuose. Pasivaikščiojimą po Karoliniškes apkartina senas, byrantis šaligatvis, trupantys laiptai ir duobės. Panašiai ir Lazdynuose, kur keliaujant į parduotuvę ar stotelę pro Erfurto gatvę, tenka matyti ištrupėjusį šaligatvį.

Baisiausia, kad, pavyzdžiui, keliaujant į Karoliniškių polikliniką, žmonėms reikia labai atidžiai žiūrėti po kojomis, nes einant laiptais, vedančiais į šią įstaigą, tikrai nepagalvotum, kad esi sostinėje, veikiau – primirštoje, niekam nežinomoje provincijoje. Čia koją nusilaužti gali ne tik senas, bet ir jaunas, sveikas žmogus.

Nuotraukų galerijoje užfiksuoti problematiški Vilniaus mikrorajonų šaligatviai. O kokia situacija Jūsų rajone? Pasidalinkite!