Paslaugos

Dulkes iš namų pavasarį išvalys specialistai

MA2Pavasarį visuomenės sveikatos specialistai grėsmingai prabyla apie plika akimi neregimus pavojus namuose – dulkių erkutes. Nors nuo jų gintis patariama liaudiškais metodais, valymo specialistai skatina būti realistais – namų priemonėmis nuo to neapsiginsite. „Sofose, čiūžiniuose ar kilimuose esančius kenkėjus pergudrauti galima tik specialia įranga. Su šia problema susidūrę žmonės tai pradeda suprasti ir vietoje patalynės kedenimo renkasi konkrečią pagalbą“, – teigia specialistai.

Pavasarį namus išsikuopti susiruošę gyventojai dažnai kelia klausimą, ką daryti su dulkių priklaupusiais kilimais, čiužiniais ar minkštais baldais. Deja, dažniausiai apsiribojama jų nuvalymu šlapiu skuduru. Valymo kompanijos „Mano aplinka“ specialistas Karolis Lukošius sako, kad egzistuoja dar ir kita tendencija: „Žmonės baldus ar kilimus valo, nes jie nusitepę ir nori atnaujinti spalvą. Apie dulkių erkutes juose kartais net nepagalvojama“, – stebėjosi jis.

„Mano aplinkos“ specialistai gyventojams primena, kad dulkių erkutės yra dažniausia alerginės slogos ar net dusulio priežastis. „Užsiimame profesionaliu valymu, taigi žinome, kad erkutes išnaikinti nėra paprasta. Tam naudojame specializuotus šveicarų gamintojo plaunamus siurblius. Tačiau prieš plovimą baldai dar išvalomi šveicariška giluminio valymo įranga. Ji unikalaus veikimo dėka įpučia oro sūkurį į čiužinį ar sofą ir ištraukia giliai esančias dulkes, žmogaus odos liekanas, dulkių erkes. Čiužiniai kaupia šias atliekas metų metus“, – aiškino K. Lukošius.

Plovimas vyksta keliais etapais: sausai išvalytas paviršius apipurškiamas šiltu vandeniu, vėliau – šampūno ir vandens mišiniu. Būtina taip sudrėkintą paviršių palikti 15-20 min. Kokybiškam giluminiam valymui ir plovimui dažnai reikia papildomai valyti dėmes, kurios neišsivalo naudojant standartinius valymo plovimo būdus.

Paskutinis, labai svarbus valymo plovimo etapas yra skalavimas. Siurblio pagalba čiužinio paviršius drėkinamas vandeniu ir išsiurbiamas. Procedūra kartojama kelis kartus, kad čiužiniuose neliktų valymo plovimo priemonių.

Po valymo ir plovimo čiužiniai, sofos džiūva 2–8 val., bet geriausia džiūti palikti vieną parą po valymo darbų. K. Lukošius akcentuoja, kad tokį baldų ar kilimų valymą prevenciškai reikėtų atlikti kasmet ir taip izoliuoti alergijos šaltinius.

„Mano aplinkos“ valymo komanda šį pavasarį nusiteikusi į pagalbą skubėti visiems, kurie nori išbandyti specialaus valymo poveikį baldams. Užsisakiusiems paslaugas iki balandžio 15 d. bus taikoma 20 proc. nuolaida. Papildomų nuolaidų valymo specialistai yra paruošę ir tiems, kurie namus nusiteikę tvarkyti iš pagrindų: „Mūsų mobili valytojų grupė tuo pačiu gali nuvalyti langus, atlikti pilną buto valymą, taip pat – valymo darbus po remonto. Todėl pavasarį kviečiame negaišti laiko plušant namuose ir į talką pasikviesti mus“, – kvietė valymo specialistas. Mobilūs valytojai į bet kurį Vilniaus rajoną atvyks jums patogiu metu.

Paslaugą užsisakyti galite paskambinę telefonu (8 5) 2394888.