Metų kaimyno rinkimai

Išrinkti geriausi kaimynai

13453522_992356960884091_356491660_oZina saugo net penkių kaimyninių butų raktus ir nėra nė vieno kaimyno, kurio ji nepažinotų. Vaidą visi namo gyventojai pažįsta kaip aplinkos puoselėtoją, o kaunietis Ugnius niekada nelaukia, kol gėrybės nukris iš dangaus – pats čiumpa įrankius ir gražina aplinką. Visi jie – tik maža dalis šalia mūsų gyvenančių kaimynų, kurių istorijomis dalinomės visą birželį ir raginome rinkti verčiausius titulo.

Geriausia Fabijoniškių kaimyne bendru „Facebook“ vartotojų balsu ir komisijos nuomone tapo Inga. Šios moters iniciatyva rengti projektai tam, kad S. Neries g. kieme būtų įrengta vaikų žaidimo aikštelė. Nors laimėti kol kas nepasisekė, kaimynai džiaugiasi turėdami kiemo reikalams neabejingą ir besirūpinančią kaimynę.

Visą istoriją apie Ingą skaitykite čia.

Iniciatyva – konkursu „Metų kaimyno rinkimai 2016“ siekiama atkreipti dėmesį į kaimynystę, skatinti bendruomeniškumą miestų mikrorajonuose.

Iš viso pirmą kartą rengtame konkurse dalyvavo beveik 40 dalyvių. Tikimasi, kad konkursas taps tradicija ir jau kitais metais bus galima džiaugtis dar didesne geografine dalyvių įvairove.

Konkursą organizuoja: visuomeninės gerovės centras „Darnus miestas“, bendruomenių naujienų iniciatyva „Kalba kaimynai“ ir pastatų administravimo bendrovė „Mano Būstas“.