Kalba ekspertai Kalba gyventojai

Lazdynuose pagaliau keičiamas liftas veteranas

Taip atrodys naujasis liftas.

Lazdynų mikrorajone, Žėručio g. 12, antros laiptinės liftui jau 39 metai. Šitiek metų jis veikė ir nebuvo keičiamas. Liftas nuolat gesdavo, tad gyventojai patirdavo nepatogumų. „Lazdynų būstas“ padėjo gyventojams spręsti šią problemą.

Seno lifto taisymas reikalaudavo papildomų išlaidų, todėl gyventojai nusprendė – geriau vieną kartą investuoti ir gyventi ramiai.

Iš pradžių daugiabučio gyventojai apie nepatogumus prabilti nedrįso. Viena priežasčių – papildomų išlaidų baimė. „Lifto anksčiau nekeitė, nes dauguma gyventojų yra vyresnio amžiaus ir jiems buvo gerai kaip yra. Jie bijojo papildomų išlaidų. Dar buvo baiminamasi, kad nebūtų taip kaip kaimyniniame name: ten pakeitė liftą, o jis veikia dar blogiau nei senas“, – pasakojo šio namo gyventoja Jolita.

Nors pernai gyventojų įkalbėti nepavyko, šiemet liftą nuspręsta keisti. „Aš asmeniškai beldžiausi pas kaimynus ir prašiau pasirašyti. Taigi, surinkom lygiai 50 proc. + 1 balsų . Ir ne vienu ne daugiau“, – apie balsavimo procesą pasakojo namo gyventoja Jolita.

„Liftą jau pradėjo montuoti. Pabaigti planuojama spalio pradžioje“, – apie darbų eigą informavo „Lazdynų būsto“ pastatų administravimo vadybininkė Miglė Bielinytė. „Lazdynų būstas“ padėjo organizuoti gyventojų susirinkimą ir apklausą raštu. Be to, gyventojams suteikiama galimybė išsimokėti per 36 mėnesius.

Jei norite, kad ir jūsų name būtų remontuojamas liftas – kreipkitės į savo namo vadybininką arba skambinkite bendruoju klientų aptarnavimo centro telefonu 8 700 55 966.