Verslas

Margarita: „Nėrimas ne tik močiučių užsiėmimas“

margarita
Nerti Margarita pradėjo dar vaikystėje, pamažu šis užsiėmimas tapo verslu

Vos susitikus Margarita išdidžiai prisistato: „Esu nėrėja“. Mergina tikina, kad nėrimu ir mezgimu susidomėjo dar vaikystėje, kai darbų mokytoja parodė kaip nerti batukus kūdikiui. Šis užsiėmimas Margaritai taip patiko, kad jo nemetė, o gimus draugių vaikams, juos šiais batukais ir apdovanodavo. Tiesa, mezgimo ir nėrimo užduotis mergina atlikdavo taip gerai, kad net mokytoja netikėdavo, kad tai jos pačios rankų darbas.

„Mintis turėti savo mažą verslą kirbėjo nuo vaikystės. Tačiau tam ryžausi palyginus neseniai. Vieną dieną pažįstama paprašė, kad nunerčiau kūdikiui ne tik batukus, bet ir derančias kelnytes ir kepuraitę. Tada ir supratau, kad atėjo laikas mėgstama veikla užsiimti rimtai“, – pasakojo Margarita.

Dabar Margarita neria ne tik vaikams: „Neriu viską, ko tik klientės paprašo – kostiumėlius vaikams, riešines, aksesuarus, žaislus. Štai dabar vienai klientei nersiu suknelę, šiuo metu aptarinėjame galimas spalvas ir siūlus“.

Savo nertais rankdarbiais darbšti mergina prekiauja užsienio internetinėje platformoje „Etsy“, Facebook ‘o paskyroje „Crochet fashion“. Ateityje Margarita žada įkurti ir lietuvišką internetinę parduotuvę.

Vis dėlto bene didžiausiu įvertinimu ir pasiekimu Margarita laiko dalyvavimą nertų žaislų parodoje Amerikoje. „Be galo džiaugiuosi, kad buvau pastebėta. Parodos rengėjas pats mane susirado ir pasiūlė dalyvauti. Užpildžiau paraišką ir patekau“, – džiaugsmo neslėpė nėrėja. „Lietuvoje vis dar daug kam atrodo, kad nėrimas tai močiučių užsiėmimas, todėl labai sunku kur nors patekti. Rašydama dėl dalyvavimo mugėse visada bijau sulaukti neigiamo atsakymo, o čia dėmesio sulaukiau iš pačios Amerikos. Labai džiaugiuosi galėdama atstovauti ir pristatyti Lietuvą kaip talentingų žmonių kraštą“.

Amerikoje vykstančioje parodoje „ResoBox“ iš viso dalyvauja 180 dalyvių iš viso pasaulio, o eksponuojama beveik 4000 rankomis pagamintų žaisliukų.

Pamatyti Margaritos darbus galite čia.

Arba pasilankykite internetiniame puslapyje http://www.crochetfashion.lt/