Metų kaimyno rinkimai

METŲ KAIMYNO RINKIMAI. S. Nėries gatvėje gyvenanti Inga: „„Paaugliukai“ čia tiesiog neturi, ką veikti“

13453522_992356960884091_356491660_oApie Vilniuje, S. Nėries gatvėje gyvenančią Ingą pranešusi kaimynė ją gyrė dėl aktyvumo. Moteris dalyvavo jau ne viename projekte, norėdama kieme įrengti aikšteles, kuriose turėtų ką veikti 10 – 15 metų vaikai.

„Dalyvavau „Geri darbai“ projekte. Kadangi pati dirbu su projektais, o tuo metu laukiausi, pagalvojau imtis visiems naudingos veiklos. Pastebėjau, kad 10 – 15 metų „paaugliukai“ čia tiesiog neturi, ką veikti. Laksto laiptinėse, karstosi stogais – tai jų laisvalaikis,“ – pasakoja Inga.

Namo kieme norėta įrengti aikštelę, kuri būtų susijusi su sportu: stovėtų skersiniai prisitraukimams daryti, treniruoklis bėgimui, suktukas. „Nors ir nedaug, tai būtų geriau negu nieko. Praėjome pirmą etapą, tačiau didelio kaimynų įsitraukimo, kai reikėjo balsuoti, nesulaukėme, tad projekto ir nelaimėjome. Nors kabinau skelbimus, raginau visus prabalsuoti ir dar kitus paskatinti, supratau, jog vienas lauke – ne karys,“ – sako moteris.

Tai jau ne pirmas projektas, kuriuo siekiama sugalvoti veiklos S. Nėries gatvės jaunimui. Prieš tai Inga rengė projektą „Maxima“ organizuotam konkursui, kuriame galėjo laimėti nemenką finansavimą žaidimų aikštelei. Gaila, tačiau ir tada laimėti nepavyko.

Vis dėlto, Ingos kaimynė pasidžiaugė: „Gerai, kad yra toks žmogus, kuriam rūpi. Manau, jei ji nenuleis rankų, anksčiau ar vėliau išjudins kaimynystę ir aikštelė vis tiek bus įrengta.“