Paslaugos

NPC administruojamuose namuose – nemokamos vaizdo kameros

14202822_1282318535113648_924190795_oInformuojame, kad saugos tarnyba „Mano sauga“ vykdo viešą akciją „Saugūs namai“, kurios tikslas – pademonstruoti vaizdo kamerų galimybes saugoti viešas jūsų namo erdves, užtikrinti turto, automobilių, vaikų saugumą.

Nuo rugsėjo 1 d. vienam kalendoriniam mėnesiui Namų priežiūros centro administruojamuose daugiabučiuose – Perkūnkiemio g. 55 , Franko g. 2 ir Ulvydo g. 11 I korpuse – NEMOKAMAI sumontuotos vaizdo kameros, prie kurių tiesiogiai transliuojamo vaizdo galės prisijungti kiekvienas namo gyventojas. Jokie mokesčiai už teikiamas paslaugas nebus skaičiuojami, paslaugos teikiamos NEMOKAMAI.

Akcijos metu tarnyba užtikrins ne tik stebėjimą, bet ir reagavimą. Vaizdo stebėjimo pulto operatorius, užfiksavęs įtartiną asmenį ar galimai vykdomą nusikaltimą, iškart iškvies greitojo reagavimo grupę į šį laikinai saugomą objektą.

Išbandyti kameros galimybes ir stebėti vaizdą realiu laiku savo kompiuteryje ar mobiliajame telefone galės kiekvienas gyventojas. Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta SMS žinute ir el. paštu kiekvienam butui individualiai.
Akcija minėtuose namuose vyks iki spalio 1 d. Būsime dėkingi, jei jai pasibaigus pasidalinsite savo nuomonėmis ir pasiūlymais, kaip Jūsų namus galėtume paversti dar saugesniais.

Jeigu negaunate nuorodos ar nepavyksta prisijungti prie viešojo stebėjimo sistemos, susisiekite su „Mano saugos“ atstovu Audriumi Žarkausku telefonu 8 651 55550 arba el. paštu audrius.zarkauskas@manosauga.lt.

Akcija „Saugūs namai“ po mėnesio bus tęsiama kituose namuose. Jeigu norite, kad vaizdo kamera būtų sumontuota ir Jūsų daugiabutyje, kviečiame kreiptis aukščiau nurodytais kontaktais.