Metų kaimyno rinkimai

Pilaitės gyventoja Gabrielė: „Jei turi kažko atliekamo, negi gaila duoti tiems, kam reikia?“

13441677_991747097611744_509165185_oApie Vilniuje, Pilaitėje, jau 12 metų gyvenančią Gabrielę kaimynai atsiliepia tik gerai. Jie sako, kad ši moteris yra tas žmogus, kuris ištiesti pagalbos rankos niekada neatsisakys.

„Mane taip auklėjo ir močiutės, ir tėvai. Jei tik gali, reikia padėti kitiems. Visada padedu išsiskyrusiai moteriai, kurios buvęs vyras neparemia, jai sunku. Jei turi atliekamo maisto, ar dar kažko, negi gaila duoti tiems, kam reikia? Kitai kaimynei visada padedu prižiūrėti vaiką. Mūsų mažieji kartu mokosi, tad kartu paimti iš darželio, jei mama dirba, juk nesunku. Gal ir man kada nors kas nors padės?“ – sako Gabrielė.

Moteris savo pastangų nesureikšmina ir mano, kad kaimynai taip ir turėtų vieni su kitais bendrauti, padėti, sveikintis. „Nėra nei vienų kaimynų, kurių nepažinočiau. O kai ryte pasisveikini, pakalbi su kitais, juk ir pačiam sau nuotaiką pakeli,“ – svarsto Pilaitės gyventoja.

Gabrielė džiaugiasi, kad su savo kaimynais kartu gali švęsti Naujuosius metus, vaikai – savo gimtadienius. Anot jos, jokio susvetimėjimo jos laiptinėje nėra ir neturėtų būti.