Kalba ekspertai Kalba gyventojai

Po remonto daugiabučių laiptinės pasikeitė neatpažįstamai

Štai, kaip dabar atsinaujinusi Debesijos g. 3 daugiabučio laiptinė. Geras pavyzdys kaimyniniams namams!
Štai, kaip dabar atsinaujinusi Debesijos g. 3 daugiabučio laiptinė. Geras pavyzdys kaimyniniams namams!

Dviejų Antakalnyje esančių daugiabučių gyventojai džiaugiasi pokyčiais name – jų laiptinės po remonto akivaizdžiai pagražėjo.

Nuo šiol „Antakalnio būsto“ prižiūrimų Debesijos g. 3 ir P. Vileišio g. 25 namų gyventojus pasitinka, tvarkingos ir gražios laiptinės. Pasirodo, imtis pokyčių gyventojus paskatino geras kaimynų pavyzdys.

„Vienas gyventojas kažkada buvo užsiminęs, kad norėtų susitvarkyti laiptinę. Kaip tik tuo metu vyko kitos laiptinės remontas, tad paskaičiavome sąmatą ir šiai laiptinei. Padariau balsavimą raštu, už laiptinės remontą balsavo dauguma. Taip ir buvo priimtas sprendimas“, – pasakojo namą prižiūrinti „Antakalnio būsto“ klientų asmeninė vadybininkė Renata Kairytė.

Atsilupę dažai, byrantis tinkas, tamsu ir nejauku – toks laiptinės vaizdas pabodo daugiabučio gyventojams.

„Laiptinė dabar graži! Beliko tik laiptus pabetonuoti. Kaimynai irgi patenkinti, nesiskundžia“, – pokyčiais džiaugėsi P. Vileičio 25 name gyvenantis Paulius, kuris prisidėjo prie gyventojų parašų rinkimo. Anot jo, dalis sienų buvo aptrupėję, langokraščiai išbyrėję, nes buvo keisti langai: „Remontas buvo tikrai reikalingas“.

Nuotraukose, darytose prieš ir po remonto, matyti akivaizdūs skirtumai. Įsitikinkite!

Jei svarstote apie laiptinės remonto darbus, kreipkitės į klientų asmeninį vadybininką arba skambinkite numeriu 8 700 55 966.