Kalba gyventojai Metų kaimynas 2017

Ponia Inga: „Gyvenu kelis gyvenimus“

Aktyvi kaimynė, mama ir draugė – ponia Inga visą dieną rūpinasi kitais. Moteris juokauja, kad gyvena tris gyvenimus: ryte – dukros, popietę – sūnaus, o laiko sau randa jau vėlyvais vakarais. Keliose organizacijose savanoriaujanti moteris laiko randa ne tik visuomeninei veiklai, bet ir bendravimui su kaimynais dėl reikalingų namo priežiūros darbų.

„Teko organizuoti kelias iniciatyvas namo bendruomenei. Viena iš jų – vaikų žaidimo aikštelės įrengimas. Tačiau dėl nepakankamai aktyvaus kaimynų įsitraukimo projekto nelaimėjome. Labai norėtųsi, jog kaimynai aktyviau palaikytų tokias iniciatyvas, nes tik taip galime susikurti mums reikalingą ir patogią aplinką.

Šiuo metu daugiausiai rūpinuosi šeima, savanoriauju. Tačiau, kai reikia pasirūpinti namo gerove, visuomet einu pas kaimynus ir kalbuosi. Reikalingus darbus organizuoja mūsų namo vadybininkė Anna, bet artimesnis santykis su kaimynais visada pagelbsti. Kai buvo planuojami darbai esu ne sykį keliavusi per visą savo laiptinę, nuo kaimyno prie kaimyno, ir kalbuosi apie tai, kodėl, pavyzdžiui, būtina suremontuoti telefonspynę.“

Jei manote, kad ponia Inga nusipelnė „Metų kaimynės 2017“ titulo, palaikykite ją „Kalba Kaimynai“ Facebooke.