Naudinga žinoti

9 vietos šeimos fotosesijoms įgyvendinti Vilniuje

Fotosesijos tampa vis populiaresnės įvairiais metų laikais. Fotografijas pamėgo ne tik jaunavedžiai, jaunos poros, bet ir šeimos su judriais vaikais ir augintiniais. „Kalba vilniečiai“ dalinasi vietomis, kuriose fotosesijos taps nepamirštamos, o nuotraukos – įspūdingo grožio!

Vilniaus senamiestis.

Vilniaus senamiestis – bene seniausia Vilniaus miesto dalis, stebinanti savo unikaliu grožiu. Čia galima rasti įvairių architektūrinių stilių pastatų, savitų įspūdžių teikiančių gatvelių. Garsiausios senamiesčio gatvės – Stiklių, Pilies, Šv. Dvasios, Šv. Kazimiero. Senamiesčio Literatų gatvėje galima rasti r unikalią menininkų sieną su dailės kūriniais. Tai puiki, savotiška vieta nuostabioms nuotraukoms!

Katedros aikštė.

Ši vieta judri, nuolat šurmuliuojanti ir suteikianti nuotaikingų emocijų. Jau būsite pastebėję, kad Katedros aikštės pašonėse neretai vyksta įvairūs renginiai bei smagios šventės. Katedra ir varpinės bokštas – istoriniai akcentai, didingi savo istorija ir išvaizda. Išskirtinė ir stilinga aplinka nuotraukoms visada suteikia savito žavesio.

Bernardinų sodas.

Bernardinų sodas – Vilniaus senamiestyje esantis, Vilnelės upės ribojamas parkas, stebinantis unikalia gamtos apsuptimi ir žaluma. Parke gausu suolelių, augmenijos, taip pat atkurtas alpinariumas, tvenkinys, fontanai, vienas kurių – grojantis. Aplinka, žavinti savo istorija, grožiu bei idile neabejotinai yra nusipelniusi pretenduoti į gražiausios vietos fotosesijai Vilniuje vardą.

VU botanikos sodas Kairėnuose.

Tai sodas, garsėjantis augalijos gausa, o dėl įspūdingo ploto, vadinamas didžiausiu Baltijos šalyse. Ši vieta pamėgta įvairaus amžiaus žmonių. Čia galima susiplanuoti ir fotosesiją, ir tuo pačiu pavėsinėse pasivaišinti atsineštais užkandžiais. Vaikštinėjant sodo takeliais liksite nustebę ir jūs, ir fotografas, nes nuotraukos turėtų būti įspūdingos!

Vingio parkas.

Vingio parkas – itin mėgstama vilniečių poilsio vieta, kurioje rasite ir sportui pritaikytų erdvių, ir pasivaikščiojimui skirtų takelių. Čia daugybė gražių gamtos kampelių, puikiai tinkančių įgyvendinti fotosesijos idėjoms! 

Belmontas ir Pūčkorių atodanga. Pavilnių regioninis parkas.

Belmontas – tai Pavilnių regioniniame parke esanti Vilniaus miesto dalis. Čia yra pažintinis pėsčiųjų tiltas, Pūčkorių atodanga, krioklys, žirgynas, upeliai, obelų laukai, malūnas ir kiti senoviniai pastatai, turintys savitą akcentą. Ši vieta nestokoja originalių vaizdų, puikiai tinkančių fotosesijai įvairiomis temomis. Parko plotas gana didelis, kiekviename kampelyje yra ką pamatyti, tad laikas pralėks akimirksniu!

Žalieji ežerai.

Tai – šeši ežerai, esantys Verkių regioniniame parke. Nusprendę fotografuotis būtent čia, džiaugsitės ne tik gražiomis nuotraukomis, bet ir puikiai praleistu laiku gamtoje, o galbūt ir valtelėje vandens apsuptyje!

Verkių regioninis parkas.

Parke gausu įvairių augalų, teka šaltinis, o čia esantis Balsio ežeras stebina išskirtine, ryškiai žalia vandens spalva. Čia rasite ir Verkių dvarą. Galbūt bohemiškai graži Verkių regioninio parko aplinka atsidurs ir jūsų nuotraukų archyvuose?

Markučių parkas.

Tai nedidelis, bet labai jaukus parkas su tvenkiniais centre. Įrengtų pasivaikščiojimo takų čia nėra, todėl į Markučius verčiau vykti tuo atveju, jei norite ramiai pabūti gamtoje. Šalia gamtinės parko dalies, ant kalvos, stovi medinė vila, kurioje veikia Literatūrinis Aleksandro Puškino muziejus, netoliese – Šv. Varvaros koplyčia, kapinaitės. Markučių parkas yra visai šalia geležinkelio – patiks mėgstantiems stebėti traukinius, o einant į kitą pusę stačiu šlaitu galima nusileisti prie Vilnelės upės. Tai vieta, kurios kiekvienas kampelis nuotraukose atrodys lyg iš pasakos!