Rajono problema

„Mano BŪSTAS“ dėl sprogimo Antakalnyje: pavojaus nebėra

©Facebook

Vakar po pietų, Vilniaus Antakalnio gatvėje, daugiabučio namo gyventojus stipriai išgąsdino čia įvykęs sprogimas. Pagal Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenis, sprogimas dėl dujų nuotėkio nugriaudėjo antro namo aukšto bute, į įvykio vietą greitai atvyko ir namą administruojančios įmonės „Mano BŪSTAS“ atstovai.

Kaip pasakoja daugiabučių namų administravimo įmonės „Mano BŪSTAS Neris“ direktorius Eimantas Remeikis, gavus informaciją apie įvykusią nelaimę jų administruojamame daugiabutyje, į įvykio vietą kuo skubiau buvo išsiųsti įmonės techniniai inžinieriai.

„Antakalnio daugiabutyje įvykusi nelaimė privertė reaguoti žaibiškai. Į įvykio vietą atvykę mūsų įmonės techniniai inžinieriai čia rado ne tik ugniagesius, bet ir avarinę tarnybą. Po to, kai buvo aptarta čia įvykusi nelaimė, mūsų darbuotojai atidžiai patikrino minimo daugiabučio namo konstrukcijas“, – apie administratoriaus veiksmus pasakoja E.Remeikis.

Anot direktoriaus, patikrinus namo konstrukcijas gyventojams kuo greičiau buvo pranešta, jog pavojaus, dėl galimai pažeistų konstrukcijų, nėra. 

Pabrėžiama, kad, jei po atlikto tyrimo paaiškės, jog dėl sukelto sprogimo kaltas buto savininkas, jam teks atlyginti nuostolius.

Apie Antakalnio gatvėje įvykusią nelaimę Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informaciją gavo 14 val. 31 min.

Bute sprogimas buvo toks stiprus, kad minimo buto balkonas sprogimo metu buvo tiesiog išneštas.

Įvykyje sužeistas ne tik bute buvęs gyventojas, bet ir keturi netoliese buvę praeiviai, juos sužalojo sprogimo metu krintančios šukės. Du iš atsitiktinių praeivių buvo vaikai.

Dėl šio incidento kurį laiką buvo ribojamas eismas Antakalnio gatvėje bei įvestas planas „Skydas“.

Policijos pareigūnai dar tikslina įvykio aplinkybes ir sprendžia, ar pradėti ikiteisminį tyrimą dėl turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu.