Šiandien rajone

Apsilankymas Televizijos bokšte – prabanga?

Daugelis Vilniaus televizijos bokštu gali žavėtis tik taip – iš tolo.

Ar prisimenate, kada paskutinį kartą lankėtės Televizijos bokšte ir grožėjotės Vilniaus panorama? O gal dar net nebuvote ten? Turbūt viena iš nesilankymo priežasčių – aukštos bilietų ir restorano kainos. Pasidomėjome, kiek vidutiniškai viena šeima čia išleistų, norėdama praleisti dieną.

Bilietų kainos – ne kiekvienam

Vienas pakilimo į televizijos bokštą bilietas suaugusiems kainuoja nuo 7 iki 9 Eur (priklausomai nuo savaitės dienos), studentams – 6 Eur, vaikams, senjorams ir neįgaliesiems – 4 Eur, vaikai iki 5 metų gali čia apsilankyti nemokamai.

Taigi, jei esate šeima su dviem vaikais nuo 5 metų ir susiruošėte ateiti savaitgalį, mokėsite 26 Eur. Ir tai – vien už pakilimo bilietą. Jei dar norėtumėte apsilankyti restorane „Paukščių takas“ ir paskanauti kavos, užkandžių, desertų ar pavalgyti pietus, tektų gerokai pakratyti kišenę. Pavyzdžiui, juodos kavos puodelis čia kainuoja 2 Eur – tiek, kiek kitur kainuoja Latte kava. Galvojate padovanoti savo artimiesiems vakarienę Televizijos bokšte? Kaina dviems – nuo 44 Eur.

Jei svajojate Naujuosius metus sutiktu Televizijos bokšte, už vakarą tektų pakloti 120 Eur (kaina vienam suaugusiajam). Į šventinio bilieto kainą įeina: pakilimo bilietas, pasitikimo kokteilis, šventinis vakaro meniu, naujametė putojančio vyno taurė, alkoholinis gėrimas (dar 20 Eur) ir šventinė programa. Toks vakaras – prabanga, apie kurią daugeliui belieka tik svajoti.

Kainų neverta lyginti su kitomis kavinėmis

Anot Lietuvos radijo ir televizijos centro Komunikacijos vadovo Valdo Kaminsko, Televizijos bokšte įsikūrusio restorano kainos natūraliai pakilo atsižvelgiant į pakilimo bilietų kainas ir jų lyginti su kitomis Vilniaus kavinėmis nevertėtų. Pasak V. Kaminsko, kainos yra panašios kaip ir kitų šalių televizijų bokštuose.

Restorano meniu vis atnaujinamas, atsižvelgiant į lankytojų srautus ir tai, kad dalis jų nori greitai užkąsti ir neturi laiko laukti. Be to, kiekvienų metų pradžioje profilaktiškai tikrinimas besisukantis žiedas, kuriame įsikūręs restoranas.

Ką apie televizijos bokšto kainas manote Jūs?