Šiandien rajone

Artėjant Valentino dienai: sąmyšis erotinių prekių parduotuvėse

Erotinių prekių parduotuvių fantazijos.lt atstovų teigimu, artėjant Šv. Valentino dienai lietuvai erotinėms prekėms išleidžia vis daugiau

Dalis žmonių Šv. Valentino dieną savo antrosioms pusėms rengia aibę siurprizų, kiti ją ignoruoja ir vadina komerciniu žaidimu. Visgi, erotinių prekių parduotuvės atstovai atskleidžia, jog vilniečiai tampa laisvesni ir kiekvienais metais erotinių prekių pardavėjams pateikia siurprizų.

Kaip pasakoja vienos didžiausių erotinių prekių parduotuvių fantazijos.lt atstovai, prieš Valentino dieną klientų srautas padidėja apie 80 proc. Pastebima, jog būtent Valentino dieną yra sumušami visi pardavimų rekordai ir kiekvienais metais pardavimų skaičius didėja. Didžiausias pirkėjų skaičius aptinkamas daugiausia gyventojų turinčio Vilniaus miesto parduotuvėse.

Anot fantazijos.lt, įdomu ir neįprasta tai, jog didžiausias pirkėjų srautas šio tinklo parduotuvėse būna pačią Vasario 14-ąją ir netgi keletą dienų po jos. „Valentino dienai visi suskuba ruoštis paskutinėmis ar net paskutinę dieną – priešingai nei Kalėdoms“, – teigia erotinių prekių parduotuvės atstovė.

Pastebima, jog dažnesni šių specializuotų prekių parduotuvių klientai yra vyrai, bet kuo toliau, tuo dažniau jose apsilanko ir moterys. „Labai džiugiu, kad poros kuo toliau, tuo dažniau ateina kartu. Visgi, Valentino diena yra abiejų įsimylėjėlių šventė“, – apie pirkėjų įpročius pasakoja fantazijos.lt darbuotojai.

Anot parduotuvių atstovo, ir sostinėje, ir mažesniuose šalies miestuose sekama ta pati tendencija: visur žmonės darosi drąsesni ir labiau atsipalaidavę. Kiekvienais metais žmonių erotinėms prekėms išleidžiama suma didėja, jie drąsiau konsultuojasi, atvirai kalba apie poroje patiriamas problemas ir domisi, kaip jų išvengti.

Parduotuvių tinklo atstovai svarsto, jog laisvesnį požiūrį gali lemti tai, jog gyventojai vis dažniau keliauja, lankosi skirtingose šalyse, kuriose gyvena daug įvairių žmonių ir kuriose vyrauja įvairūs požiūriai. Taip pat pastarieji keli metai buvo lūžio metais, per kuriuos atsirado daugiau nei įprastai informacijos, įvairių tinklalaidžių, straipsnių ir asmeninių istorijų pasidalijimų šia tema.