Šiandien rajone

Fabijoniškėse atidarytas baseinas – ne kiekvieno kišenei

BaseinasPaskutinę 2018 metų dieną duris atvėrė Fabijoniškių baseinas. Iš pradžių jį žadėta atverti kovą, vėliau spalį, tad dažnas vilnietis jau nebetikėjo valdžios pažadais. Vis dėlto, galiausiai baseinas lankytojams atvertas, tačiau vilniečius papiktino jo abonementų kainos. 

2017 m. liepą uždarius Lazdynų baseiną, apie pusantrų metų Vilniuje sportininkai neturėjo nė vieno tinkamo baseino, o kalbos apie Fabijoniškių baseiną sklido beveik metus.

2019-ųjų sausio 2 prasidėjo prekyba baseino abonementais, o sausio 3 – vaikų registracija į plaukimo treniruotes.

Nors vilniečiai kritikuoja metinio baseino abonemento kainą, tačiau jo įkūrėjai teigia, kad ji yra mažiausia Vilniuje.

Abonementas metams kainuoja 369 eurus. Už šią sumą lankytojai galės kiaurus metus mėgautis baseinu, pirtimis ir lankyti sporto salę. Norintiems pagražinti savo kūno linijas už treniruoklių salę teks pakloti  249 eurus. Už vienkartinį apsilankymą teks sumokėti 19 eurų, bet šie bilietai parduodami tik baseino kasose. 20 procentų nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems. Nedidelių nuolaidų gali tikėtis ir organizacijos bei žmonių grupės.

S. Nėries g. 45A adresu įsikūręs baseinas tinka ir profesionaliems plaukikams, ir mėgėjams. Būtent sportininkai pirmieji jį ir išbandė. 25 metrų ilgio baseinas turi 8 plaukimo takus, atskirą pirčių zoną, 2 modernias sporto sales, kurios pradės veikti nuo vasario 1 dienos, 100 vietų žiūrovų tribūną, sporto kompleksas pritaikytas ir neįgaliesiems.

Ar žadate apsilankyti šiame baseine?