Kalba gyventojai

Graži laiptinė jaukesniam gyvenimui

Žirmūnų gyventojai džiaugiasi pabaigtais laiptinės remonto darbais.
Žirmūnų gyventojai džiaugiasi pabaigtais laiptinės remonto darbais.

Atėjus pavasariui norime susitvarkyti savo aplinką bei namus. Juk balandis – švaros mėnuo! Daugiabučių gyventojai nusprendžia apsikuopti kiemą, susirinkti šiukšles, priima sprendimą remontuoti laiptines. Štai Žirmūnų gyventojai, padėdami „Žirmūnų būsto“ pastatų administravimo vadybininkės Dianos Rubašauskienės, šiandien gali džiaugtis gyvenantys gražesnėje aplinkoje.

Tam, kad daugiabučio laiptinėje būtų jauku, ne visada pakanka tiesiog apsišluoti. Kartais tenka pripažinti, kad atėjo metas remontui. Šeimyniškių g. 40 ir Rinktinės g. 15 daugiabučiuose gyvenantys kaimynai tvirtina, kad laiptinės remontas pranoko jų lūkesčius. Pamačiusi, kaip dabar atrodo jos namo laiptinė, Žirmūnų gyventoja Ada negailėjo gerų žodžių darbus suorganizavusiai D. Rubašauskienei: „Nuoširdžiai Jums dėkojame už antros laiptinės remontą. Dabar čia taip gražu ir tvarkinga!“ Rinktinės gatvėje esančiame daugiabutyje gyvenantis Donatas taip pat džiaugiasi pokyčiais: „Jūsų dėka gražėja mūsų gyvenamoji aplinka. Ačiū Jums už rūpestį!“.

Minėtų daugiabučių gyventojai patys inicijavo balsavimą dėl laiptinės remonto. Anot padėką gavusios D. Rubašauskienės, namo vadybininkas tėra tarpininkas, o pokyčiai name prasideda nuo gyventojų iniciatyvumo, jų noro gyventi gražesnėje, tvarkingesnėje aplinkoje. Kai visi kaimynai siekia bendro tikslo, tai ir darbai greičiau vyksta, ir rezultatas džiugina.

Remonto kaina paprastai priklauso nuo laiptinės dydžio, pasirenkamų medžiagų ir nuo to, kokios būklės ji buvo prieš remontą. Tačiau gera žinia ta, kad jei kaina gyventojams atrodo per didelė, tai galima prailginti atsiskaitymo laikotarpį, nebūtina sumokėti visos sumos iškart.

O kaip atrodo Jūsų namo laiptinė?