Kalba ekspertai Kalba gyventojai Naudinga žinoti

Padėjo rasti bendrą kalbą su kaimynais

Agnė Šlajienė
„Naujamiesčio būsto“ klientų asmeninė vadybininkė Agnė Šlajienė

Prastos būklės vandentiekio ir kanalizacijos stovai name – dažnų būsto avarijų priežastis. Tokia nelaimė ištiko Statybininkų g. 7 daugiabučio gyventojus. Šiame name gyvenantis vilnietis Sergėjus nuoširdžiai dėkoja „Naujamiesčio būsto“ klientų asmeninei vadybininkei Agnei Šlajienei už laiku suteiktą pagalbą ir operatyviai bei kokybiškai atliktus darbus.

Kai name trūko kanalizacijos stovas, tad darbų reikėjo imtis nedelsiant. Vienintelė išeitis ir tokios problemos sprendimas – pakeisti senus vandentiekio stovus. Deja, dalis kaimynų nesuprato, kodėl būtina tą daryti. „Kaimynai, gyvenantys apačioje, nesutiko, kad pas juos būtų keičiamas taip pat blogos būklės kanalizacijos stovas. Teko jiems paaiškinti, kodėl būtina tai padaryti“, – komentavo namą prižiūrinti klientų asmeninė vadybininkė Agnė.

Dažna problema, su kuria susiduria daugiabučius prižiūrintys darbuotojai, likviduodami avarijas vamzdynuose – butuose nėra priėjimo prie bendro naudojimo vamzdynų. Pasak, A. Šlajienės, butų ir kitų patalpų savininkai turėtų užtikrinti patogų priėjimą: „Prašome remontuojant ar įrenginėjant butą, apdaila neuždengti bendro naudojimo vamzdynų, nepaliekant priėjimo ir galimybės patikrinti jų būklę ar operatyviai likviduoti inžinerinės įrangos avarijas“.

„Ačiū namo vadybininkei, kad padėjo rasti bendrą kalbą su kaimynais ir išspręsti šią problemą“, – dėkojo daugiabučio gyventojas Sergėjus.

Kai apačioje gyvenantis kaimynas neleidžia keisti vamzdynų, jie keičiami iki perdangos. Laikui bėgant, perdangoje vamzdžiai trūksta, o tai reiškia, kad vėl reikia atlikti darbus tame bute, kuriame iš dalies jau yra pakeisti vamzdžiai. Todėl gyventojai turi gerai apsvarstyti, kaip turėtų būti tvarkoma namo inžinerinė įranga.

Pakeitę senus vandentiekio ir kanalizacijos stovus į naujus, daugiabučio gyventojai galės gyventi kur kas ramiau ir nebijoti buto užliejimų.

Dėl konsultacijos vandentiekio ir kanalizacijos stovų keitmo gyventojai gali kreiptis į klientų asmeninį vadybininką arba skambinti numeriu: 8 700 55 966.