Kalba ekspertai Kalba gyventojai

Gyventojai savo pasirinkimu nustebino net klientų asmeninį vadybininką

Jei gyvenate daugiabutyje, žinote, kaip nuotaiką gali sugadinti vaizdas, kurį pamatote pravėrę savo laiptinės duris. Niūrios sienos, seni, vėjo perpučiami langai, senos pašto dėžutės – tai dalykai, kuriuos atnaujinus, vaizdas gali pasikeisti neatpažįstamai.

Kalvarijų g. 168 namo pirmosios laiptinės gyventojai nusprendė atnaujinti savo laiptinę ir suteikti jai naujų spalvų. Spalvos pasirinkimas nustebino net „Žirmūnų būsto“ klientų asmeninį vadybininką Evaldą Vaitkų, padėjusį visais laiptinės atnaujinimo klausimais.

„Visos kitos laiptinės geltonos arba švelniai gelsvos, o šios laiptinės gyventojai išsirinko rožinę spalvą. Galvojau, kad bus kažkaip keistai, bet kai pamačiau vaizdą – vau! Dabar ten šviesu, gražu ir miela“, – įspūdžiais dalijosi E. Vaitkus.

Gyventojai dėkingi vadybininkui už pagalbą, ypač, visus suburiant ir renkant parašus. Kaip pasakojo viena iš gyventojų Lina, laiptinę pakeisti norėtą seniai, tik vis nepavykdavo susitarti su kaimynais.

„Idėja perdažyti ir atsinaujinti laiptinę kilo dar prieš trejus metus. Tik tada nepavyko surinkti reikiamo skaičiaus parašų. Ačiū klientų asmeniniam vadybininkui Evaldui, kad surinko parašus ir padėjo šį norą įgyvendinti. Atliktu darbu esu patenkinta“, – džiaugėsi šiame name gyvenanti Lina.