Kalba gyventojai

Gyventojų gerove rūpinasi kasdien

Lazdynų rajono gyventojai pasitiki savo namo vadybininku Aleksandru Dagil.
Lazdynų rajono gyventojai pasitiki savo namo vadybininku Aleksandru Dagil.

Dėmesingas ir savo darbą mylintis darbuotojas pastebimas ne tik kolegų, bet ir klientų. Štai apie „Lazdynų būsto“ pastatų administravimo vadybininką Aleksandrą Dagil gyventojai atsiliepia labai palankiai. Net trys Architektų gatvėje gyvenantys vilniečiai jam dėkoja už rūpestį ir nuolatinę namo priežiūrą.

Daugiabutį administruojančio vadybininko misija yra suteikti gyventojams visą reikalingą pagalbą sprendžiat visus su namo priežiūra susijusius klausimus. Tai reiškia, kad jis turi būti visada pasirengęs reaguoti į gyventojų prašymus, poreikius ir pageidavimus. Gyventojai jaučiasi ramūs, kai žino, kad yra specialistas, į kurį gali kreiptis name ištikus bėdai.

Lazdynuose gyvenantis Alfonsas sako, kad jo namą administruojantis vadybininkas Aleksandras nė karto jo nenuvylė: „Jis jautriai išklauso ir atsižvelgia į mūsų pageidavimus bei prašymus ir juos vykdo.“ Vyro teigimu, Aleksandras yra geriausias vadybininkas kokį šis namas yra turėjęs: „iki jo nebuvo geresnių vadybininkų“.

Lazdynų mikrorajone daugiabučius administruojančiam vadybininkui Aleksandrui gyventojai dėkoja už pačius įvairiausius, net ir pačius smulkiausius, darbus. Štai vilnietis Andrius dėkoja už greitai suorganizuotą darbą ir sutvarkyta gyvatuką. Kita Lazdynų gyventoja džiaugiasi, kad įtaisytos naujos batų valymo grotelės prie įėjimo į laiptinę. Į visus gyventojų prašymus yra reaguojama operatyviai, tad jie savo namo vadybininku pasitiki.