Rajono problema

Islandijos gatvę bjauroja biotualetai

Šalia baro šie biotualetai stovi jau nuo praėjusio lapkričio

Dar praėjusį lapkritį Islandijos gatvėje šalia populiaraus baro pastatyti lauko tualetai. Nors buvo žadėta, kad iki Kalėdų jie bus išvežti, tačiau praeiviams bado akis iki šiol.

Islandijos gatvėje įsikūrusio baro „Uncle Sam’s American Pub“ prieigose stovi penki lauko tualetai. Ir tai padaryta ne baro savininkų noru, o kaip miesto savivaldybės atsakas dėl neva neteisėtai pakabintos iškabos ir terasos.

Kadangi biotualetai pastatyti užtveriant įėjimą, vieta tapo ne tokia patraukli klientams, ieškantiems kur pavalgyti. Juk aplinka neatrodo higieniškai, kai šalia stovi tualetai, o ir į tą pačią terasą išeiti ne taip jauku. Kad baro savininkai tualetų patraukti negalėtų, jie surakinti grandine.

Praėjusių metų pabaigoje savivaldybės atstovai teisinosi, kad biotualetai stovi patogioje vietoje ir yra reikalingi dėl didelių žmonių srautų, kuriems tualetų baruose ir kavinėse esą nepakanka.

Baro savininkai pateikė skundą, kuris praėjusį mėnesį pagaliau pasiekė Lietuvos vyriausiąjį administracinį teismą. Teismo sprendimu biotualetai negali būti naudojami, tačiau neįpareigojo jų patraukti ar išvežti.

Kuo baigsis visa ši istorija kol kas lieka neaišku, tačiau biotualetai ir tolia „puošia“ Islandijos gatvę.