Naudinga žinoti Šiandien rajone

Pabėgimo kambariai Vilniuje: kurie įdomiausi?

Vilniuje – didžiausias pabėgimo kambarių pasirinkimas. Rinktis tikrai yra iš ko!

Vilniuje yra didžiausias pabėgimo ir galvosūkių kambarių pasirinkimas. Tai šauni pramoga, kurią galima išbandyti bet kuriuo sezonu. Apžvelgsime pačius lankomiausius ir įdomiausius kambarius, kuriuos verta išbandyti su draugų kompanija.

„nepabEXIT“

Sostinės centre, A. Goštauto g. 8, įsikūręs pabėgimo kambarys, siūlo išbandyti net 3 originalius galvosūkių kambarius. Lankytojai juos vadina „nepabEXIT 1“, „nepabEXIT 2“, „nepabEXIT 3“.

Čia jūsų laukia įdomios, gerai pasukti galvą priversiančios užduotys, iki smulkmenų apgalvotos detalės. Nors vos įžengus į kambarį atrodo, kad čia nebus ką veikti, tačiau pirmas įspūdis – klaidingas. Tikrai yra ką veikti visą valandą. Ši vieta puikiai tiks bet kokio dydžio grupelėms. Tuo pačiu adresu įsikūręs ir pabėgimo kambarys „Bėglys“, tad vienu metu šie pabėgimo kambariai gali priimti iki 20 žmonių.

„Bėglys“

Įsikūręs tame pačiame pastate kaip ir „nepabEXIT“. Šio kambario tema – senoji taverna. Įsivaizduokite, kad kartu su savo komandos nariais nubundate senojoje tavernoje ir neprisimenate nei kas vyko vakar, nei kur jūs dabar esate, o jūsų tikslas – išeiti iš tavernos. Kambarys įrengtas kruopščiai ir preciziškai, kiekviena detalė apgalvota.  Užduotims perprasti ir įveikti teks pasitelkti ne tik logiką, bet ir fantaziją.

„Duck Out“

Naujamiestyje, Švitrigailos g. 11F, įsikūręs pabėgimų kambarys pakvies jus nusikelti į „Area 51“ – paslaptingą karo bazės Nevados dykumoje laboratoriją, į kurią 1947 metais buvo nugabentos Rosvele sudužusio ateivių kosminio laivo nuolaužos ir likučiai. Čia teks įsijausti į įsilaužėlių vaidmenį, kurie pateko į apleistą mokslininkų darbo stotį. Jūs turite 60 minučių rasti visus atsakymus ir pabėgti iš kambario. Ši pramoga puikiai tinka draugų kompanijai, šeimai ar nedidelei kolegų grupelei.

„Smartrooms“

Pačiame Gedimino prospekte įsikūrę galvosūkių kambariai puikiai tiks jei švenčiate gimtadienį ar kitą smagią šventę. Čia rasite du visiškai skirtingų temų kambarius. Išprotėjusio astronomo galvosūkių kambaryje turite 60 minučių ištrūktu iš kalėjimu virtusio kambario. Jūsų komanda turės įveikti mįslingas užduotis bei rasti įkalčius, pasitelkiant savo protą, nuojautą ir komandinio darbo įgūdžius. Faraono kapo pabėgimo kambaryje turite lygiai 60 minučių rasti išėjimo raktą ir pabėgti, kitaip būsite priversti likti su Faraonu amžinai.

„LockOut“

Adresu Kauno g. 2 rasite dviejų temų kambarius: „Maniako irštvą“ ir „Nusikaltimo vietą“. Abu kambariai originalūs, kiekviena detalė ir užduotis apgalvota iki smulkmenų.

Jei jūsų draugų kompanijai patinka baimės ir adrenalino jausmas, trokštate stiprių emocijų, tai pabėgimo kambarys „Maniako irštva“ kaip tik jums! Čia jūsų laukia blausi šviesa, primenanti šiurpų košmarą. Jūsų tikslas – išsilaisvinti iš kambario greičiau nei grįš maniakas. Jeigu jums nepavyks – baisiajame kambaryje liksite amžiams. Ištrūkti nebus lengva – maniako užduotys viena už kitą sunkesnės.

Kitas kambarys vadinamas „Nusikaltimo vieta“, nes čia dauguma kambario detalių primena nusikaltimo erdvę, iš kurios norisi kuo greičiau ištrūkti. Išspręsti visus galvosūkius užtruks apie 60 minučių, bet jei užstringate vienoje vietoje per ilgai, tai matote užuominas ekrane.

„Užkoduota“

Šis kambarys įsikūręs šiek tiek tolėliau nuo centro, Naugarduko g. 91, tačiau nesunkiai yra pasiekiamas ir viešuoju transportu, ir automobiliu, ir dviračiu. Čia rasite nemažai galvosūkių, įvairių kodų ir spynų. Tik išsprendę visas užduotis gausite paskutinį raktą, kuris leis atrakinti pabėgimo kambarį. Užduotys originalios ir įdomios, skatinančios siekti tikslo drauge. Ši vieta puikiai tiks nedidelėms kompanijoms (iki 6 žmonių).