Kalba ekspertai Rajono problema

Per rekordinius šalčius Žirmūnų gyventojus ištiko nelaimė: pagalbos sulaukė nedelsiant

Vilniaus Žirmūnų mikrorajone, Kalvarijų ir J. Treinio gatvių sankirtoje, esančiame daugiabutyje atsitiko nelaimė – gyventojus išgąsdino šildymo sistemos sutrikimai. Į gyventojų pagalbos šauksmą greitai ir operatyviai sureagavo „Žirmūnų būsto“ pastatų priežiūros specialistai, užtikrinę, kad gyventojai nešaltų savo namuose.

„Šildymo sistemos avarija įvyko J. Treinio g. 1 name. Vasario 22 d., ketvirtadienį, 19:27 val. gautas pranešimas iš šio namo 11 buto, kad nešyla radiatoriai. Atvykusi avarinė apžiūrėjo palėpę, rūsio patalpas ir butus, bet gedimo nerado, įtarė trūkį šildymo sistemoje, bet jo vietos nenustatė. Beieškant gedimų pastebėjo šalto vandens vamzdyno trūkį lauko zonoje tarp J. Treinio g. 1 ir Treinio g. 3 namų.“ – situaciją komentavo „Žirmūnų būsto“ pastatų administravimo vadybininkė Renalda Gruzdienė.

Kitą dieną gautas dar vienas gyventojų pranešimas. Penktadienį, apie 7:20 ryto penktajame minėto daugiabučio bute gyvenantys vilniečiai pranešė pastebėję laiptinėje balutę ir kad eina garai. Namą administruojanti vadybininkė nedelsdama reagavo ir į avarijos vietą nusiuntė universalų techniką likviduoti gedimą.

„Išardžius laiptinės grindų ir sienos dalį buvo rastas trūkęs šildymo sistemos vamzdis. Avarija buvo likviduota apie 15 val. Šildymo sistema namui buvo išjungta tik apie 11 val., tad sušalti gyventojai tikrai neturėjo“, – pasakojo problemą sprendusi R. Gruzdienė.

Anot „Žirmūnų būsto“ direktoriaus Eimanto Remeikio nuo pat ankstaus ryto darbininkai plušėjo ir tvarkė gedimą. Avariją nulėmė stipriai nukritusį oro temperatūra, tačiau į ją sureagavę technikai dirbo greitai bei kokybiškai. Gyventojai gali būti ramūs – jų namų šiluma yra pasirūpinta.