Kalba gyventojai

Piniginę pametusi vilnietė: toks poelgis labai nustebino

Pametus piniginę, telefoną, raktus ar kitą brangų daiktą paprastai sunku blaiviai mąstyti. Atrodo, kad tuo iškart pasinaudos nesąžiningi žmonės ir savo turto jau nebesusigrąžinsi. Vis dėlto, viena Žirmūnų gyventoja įsitikino, kad jos aplinkoje yra sąžiningų, geros valios žmonių. Moteris laiptinėje pametė piniginę, bet ją iškart surado daugiabučių namų administravimo bendrovės „Mano Būstas“ santechnikai.

Darbuotojai iškart pastebėjo laiptinėje numestą piniginę. „Dirbome name, nešėmės įrangą ir pirmame aukšte radome piniginę. Pažiūrėjome, ar yra dokumentai, tada perdavėme žinią namo vadybininkui Pijui Jarmalavičiui. Jis paskambino gyventojai ir pranešė, kad rasta piniginė“, – apie įvykį pasakojo santechnikai. Jų dėka moteris iškart atgavo savo pamestą turtą.

„Be galo apsidžiaugiau sužinojusi, kad rado mano piniginę su visais dokumentais ir pinigais. Nuoširdžiai dėkoju už neeilinį sąžiningumą!“, – džiaugsmo neslėpė Žirmūnuose gyvenanti moteris. Ji nuoširdžiai dėkoja jos turtą suradusiems ir jai grąžinusiems „Mano Būsto“ darbuotojams Igor Panasiuk ir Ivan Denisenko.