Naudinga žinoti

Skaniausia kava ir desertai Vilniuje

Dažnas mėgsta pasilepinti įvairiais desertais ir pasimėgauti skaniausia kava, kurios šiais laikais apstu. Vilniaus miestas ir jo išskirtinės gatvelės pripildytos unikaliomis kavinėmis, kepyklėlėmis, desertų namais, kuriuos pamėgo ir čia gyvenantys, ir atvykstantys. „Kalba vilniečiai“ redakcija dalinasi vietomis, kur paragauti gardžiausius desertus ir pasimėgauti kvapniausia kava.  

„BREW. Specialty Coffee“

Pylimo g. 19, Vilnius

Nepasimėgauti šio kavos baro siūlomais išskirtiniais kavos skoniais – nuodėmė. „BREW. Specialty Coffee“ bendradarbiauja tik su sertifikuotais kavos tiekėjais bei augintojais. Čia kiekviena pupelių rūšis kruopščiai atrenkama ir skrudinama, jog klientas, paragavęs kavos jaustųsi pakylėtas.

„Elska coffee“

Pamėnkalnio g. 1, Vilnius

„Elska coffee“ – unikali vieta, kurioje dažnas atvyksta ne tik skaniai papusryčiauti su gardžia kava pašonėje, bet ir atsipalaiduoti, pakeisti rutina tapusią aplinką. Ši vieta ypač patinka tiems, kurie didžiąją dalį savo dienos praleidžia dirbdami prie kompiuterio. Unikalus „Elska coffee“ interjeras ramina ir tuo pačiu stipriai žavi.

„Italala Caffè“

Vokiečių g. 1, Vilnius

Rūšinės kavos namuose „Italala Caffè“ apjungiama meilė rūšinei kavai ir simpatija svajingajai Italijai. Čia kava ruošiama iš „Ditta Artigianale” kavos pupelių, skrudintų Florencijoje. „Italala Caffè“ su savo klientais dalinasi tuo, ką turi geriausio, todėl radus laisvo laiko, būtinai užsukite į šią paslaptingą vietą!

„Backstage Café“

T. Ševčenkos g. 16H, Vilnius

„Backstage Café“ – vieta, kurioje kiekvieną mėnesį skrudyklą pasiekia naujausių žaliavų mėginiai iš skirtingų pasaulio regionų, todėl klientams garantuotai užtikrinama pati skaniausia kava. Šie kavos skoniai itin kokybiški ir rūpestingai paruošiami.

„Kavos era“

Savanorių pr. 6, Vilnius

Čia siūlomi pusryčiai, ruošiami kepti priešpiečiai bei įvairūs užkandžiai. Kavinėje Jūsų laukia ir platus kavos asortimentas. Jeigu mėgstate išpuoselėtus rytus – ši vieta kaip tik Jums!

„Espresinė“

Vytauto g. 35, Vilnius 

Čia žmonės užsuka paragauti tikrai ypatingos kavos, kuri nuolat būna šviežia ir saldi. Kiekvienam norėsis skanauti iš lėto, besimėgaujant akimirka, kurią net būtų galima pavadinti pasakiška, o gal netgi tobula!

„Stories Cafe“

Nemenčinės pl. 4C, Vilnius

„Stories Cafe“ – vieta, kuri atrodo elegantiškai ir tuo pačiu jaukiai, kur norisi sugrįžti vėl ir vėl. Mielai čia užsukite, kai norisi ko nors ypatingai saldaus ir šviežio prie gardžiausios kavos.

„Crustum“

Pilies g. 4, Vilnius 

Ši kepyklėlė deda dideles pastangas į gerus kepinių skonius ir kvapus, kokybę, šviežumą ir jaukumą. Šviežumą ir jaukumą šiose kepyklose užtikrina profesionalūs baristos, kas rytą kepantys bandeles ir ruošiantys skanią kavą.

„Sugamour“

Vokiečių g. 11, Vilnius 

„Sugamour“ – vilniečių be galo pamėgta vieta, kuri džiugina savo tiek vidinėmis interjero detalėmis, tiek išoriniais papuošimais. Mėgavimasis burnoje tirpstančiais desertais nebūtų tobulas be puodelio aromatingos kavos, todėl „Sugamour“ siūlo pasimėgauti išskirtine kava, kuri įkvėps gyvenimui. Šie aukštosios estetikos skonio namai prilyginami meilės jausmui, kuris patiekiamas tiesiog ant lėkštutės.

„Liu Patty“

Užupio g. 20, Vilnius 

„Liu Patty“ desertinė – tai išskirtinai kokybiškų, tik iš natūralių produktų pagamintų desertų oazė, kurioje dirbama su begaliniu atsidavimu, kad kiekviena klientų paprasta ir šventinė diena būtų palydėta geros nuotaikos, ryškesnių spalvų, saldesnio požiūrio į gyvenimą. Pyragaičiai, tortai ir įvairūs saldumynai tiesiog unikalaus ir švelnaus skonio!

„Ali Šokoladinė“

Vilniaus g. 31, Vilnius

Šią modernią šokoladinę spėjo pamėgti ne tik vietiniai gyventojai, bet ir atvykstantieji. „Ali Šokoladinė“ kruopščiai rūpinasi aukščiausios kokybės konditeriniais gaminiais, kurie kuriami su itin patraukliu bei išskirtiniu dizainu. Viską pasako šokoladinės citata: „Pats didžiausias įvertinimas mums yra Jūsų apsilankymas mūsų šokoladinėse, nes saldumynai yra euforija, kuria norime dalintis kartu su Jumis!“

„Pinavija“

Vilniaus g. 21, Vilnius

„Pinavija“ siūlo itin platų įvairių gaminių asortimentą, kuris savo skoniais džiugina kiekvieną atvykusįjį. Paragavus šių gardumynų norisi šypsotis ir šypsotis! Saldžia dovana galima nustebinti ne tik save, bet ir kitus.