Naudinga žinoti Paslaugos

Vasaros pramogoms – vandenlenčių parkai Vilniuje

Jau kelerius metus iš eilės vandenlenčių sportas yra užkariavęs vasarotojų Lietuvoje širdis. Šiai pramogai ryžtasi ir moterys, ir vyrai, taip pat ant vandenlentės lipa ir vaikai. Didelis susidomėjimas šia veikla skatina vis didesnį vandenlenčių parkų pasirinkimą. „Kalba vilniečiai“ skaitytojams pateikia visas Vilniuje ir aplink jį esančias vietas, kuriose šio sporto mėgėjai, ar norintys jį išbandyti, galės tai padaryti.

1.      Vilnius | WakeWay

„WakeWay“ – pirmasis wake parkas Vilniuje su traukos sistema ratu: 5 bokštais, 8 vežimėliais ir 11 figūrų – leis maksimaliai atskleisti savo talentą valdant vandenlentę. Penkios minutės nuo Vilniaus centro, Minsko plente, Nemėžio tvenkinyje. Jei tau tai tik pirmas kartas, ar jau dešimtas, bet tu tiesiog neturi vandenlentės,  hidrokostiumo ar kitos įrangos – „WakeWay“ ją gali išsinuomoti. Parke taip pat rasi kelis mokytojus, kurie ne tik atsakys į visus iškilusius klausimus, bet ir padės, jei lenta tau – dar nepažinta zona. Šalia esančioje kavinėje turėsite progą pasimėgauti įvairiais užkandžiais, atsigaivinti gėrimais ar tiesiog pailsėti po plaukimo sesijos. Parkas turi žaidimų aikštelę, kurioje gali leisti laiką vaikai, kurių tėveliai bando savo jėgas ant vandenlentės. Čia dirbantys darbuotojai yra pasiruošę apmokyti pradedančiuosius ir atsakyti į visus parko lankytojams kilusius klausimus.

„WakeWay“ adresas:

Ežero g. 13, Nemėžis, Vilniaus apskritis | Nemėžio tvenkinys

Kainos:

2.      Vilnius | WakeSpot

„Wake Spot“ – miško apsuptyje ant tyro ežero vandens įsikūręs vandenlenčių parkas. Parką sudaro dvi sistemos, kurios tinka tiek pažengusiems, tiek ir pradedantiesiems. Wake Spot vandenlenčių parke dirba ne vienerių metų patirtį sukaupę instruktoriai/operatoriai, kurių pagrindinis tikslas – patenkintas klientas. Todėl ypatingas dėmesys skiriamas tiek neseniai vandenlenčių sportą atradusiems žmonėms, tiek ir sporto entuziastams. Draugiškas ir paslaugus kolektyvas, maloni aplinka ir čiuožimas vandenlentėmis, kas gali būti geriau?

„Wake Spot“ adresas:
Balžio g. 31, Vilnius | Balžio ežeras

Kainos:

 

3.      Vilnius | Splash

„Splash wake park“  – naujas vardas gerai žinomoje vietoje. 2015 m. Vilnojos ežere (Sudervės kaime) esantis parkas seniau buvo žinomas, kaip „WaterSport“ parkas, o dabar jis klientus kviečia neatpažįstamai atsinaujinęs. Čia kiekvienas gali atrasti tai, kas jam patinka. Ir nors čiuožimo vandenlente įgūdžiai bei jų įgijimo greitis priklauso nuo asmens fizinio pasirengimo, turimos patirties, čiuožiant snieglente, banglente ar vandens slidėmis, „Splash wake park“ siekia, kad kiekvienam, kuris bandys stotis ant vandenlentės, tai būtų visų pirma pramoga, suteikianti galimybę gerai praleisti laiką, pasilinksminti ir patirti naujų ir gerų emocijų.

„Splash wake park“ adresas:
M. Zdiechovskio g.27, Sudervės km., Vilniaus raj. | Vilnojos ežeras

Kainos:

4.      Vilnius | Wake Inn Vilnius

Nuo 2017 m. sezono „WakeRepublic“ parkas lankytojus pasitiko nauju vardu „Wake Inn Vilnius“. Tai yra Didžiausias vandenlenčių parkas Lietuvoje su trimis sistemomis! Tik 18 kilometrų nuo Vilniaus, šalia Vilnius Grand Resort viešbučio. Puiki vieta tiek pradinukams (trasa pradedantiesiems ir norintiems išmokti su saugiai atitrauktomis figūromis, leisianti drąsiai plaukti pirmuosius kartus), tiek vandenlenčių sporto meistrams (trasa pažengusiems su dviem tramplinais (110 ir  130 cm aukščio),  20 metrų ilgio slydimo dėže bei dar viena trasa pažengusiems su dviem tramplinais 110 cm ir 130 cm) ir incline figūra),

Parke esanti 250 kv.m terasa sutalpins visus norinčius ir leis patogiai mėgautis vasaros teikiamais malonumais. Be vandenlenčių taip pat galėsite išbandyti „Stand-up Paddle“ (SUP) irklentę, kuri  tinka kiekvienam ir bet kokiomis oro sąlygomis. Kol tėveliai pramogaus, mažieji galės dūkti savo žaidimų aikštelėje.

„Wake Inn Vilnius“ adresas:

Ežeraičių g. 2, Ežeraičių km., Avižienių sen., Vilniaus raj. | Ežeraičio ež.

Kainos:

5.      Vievis | Elev8 Cable park

„Elev8 Cable park“   Jūsų patogumui yra įrengęs dvi vandenlenčių sistemas, o smagumui – šešias slydimo figūras. Tinginiaujantys galės smagiai laiką leisti 300 kv. m. terasoje arba maudytis sutvarkytame paplūdimyje. Parkas laukia tiek pradedančiųjų, tiek pažengusių vandenlenčių sporto meistrų.

„Elev8 Cable Park“ adresas:
Trakų g. 37, Keliakiemis, Vievio sen. | Šiemečio ežeras

Kainos:

6.     Elektrėnai | Away

„Away – Wake & Chill“ parkas, įsikūręs pačioje gražiausioje Elektrėnų vietoje – Elektrėnų mariose. Jei kas nežinote, tai Elektrėnų marios susiformavo užtvenkus Strėvos upę (Nemuno intakas) 40,8 km. nuo jos įtekėjimo į Kauno marias. O jei ką gąsdina vandens temperatūra, išduosime paslaptį, kad dėl elektrinės veiklos Elektrėnų mariose ledas nutirpsta anksčiau nei kituose didesniuose vandens telkiniuose, o vandens temperatūra būna keletu laipsnių aukštesnė nei ežeruose.

„Away“ Jums siūlo išbandyti dvi skirtingo sudėtingumo trasas, kurios tiks tiek pradinukui tiek ir profesionalui! 2018 metais pradėjęs savo veiklą parkas laukia tiek mažų, tiek didelių vandenlenčių sporto gerbėjų. O tuos, kurie dar nedrįsta stotis ant lentos, parko kolektyvas kviečia vasarą pasitikti puikioje parko terasoje ir pasitikti ryto aušrą ar vakaro saulėlydį su puodelio kavos ar arbatos rankose.

„Away“ adresas:

Rungos g. 13, Elektrėnai | Elektrėnų marios

Kainos: