Paslaugos Šiandien rajone

„Vichy“ pavasario stovykla kviečia vaikus atostogas praleisti egzotiškai

Kartu su pavasariu ir gražiausia švente – Velykomis, nenumaldomai artėja ir mūsų mažųjų atostogos.  Todėl jau dabar galime pradėti planuoti jų laisvalaikį. Kad seneliams anūkų keliamas džiaugsmas neapkarstų, o didžiausias atostogų pasiekimas netaptų kompiuterinių žaidimų savaite, „Vichy“ vandens parkas siūlo unikalią alternatyvą – pavasario stovyklos programą su patyrusių gelbėtojų ir animatorių priežiūra.

Balandžio 3-6 dienomis Jūsų vaikai turi galimybę panirti į egzotišką aplinką, įvairių pramogų jūrą ir smagiausių įspūdžių vandenyną! Juk kas gali būti puikiau, nei visą dieną pliuškentis šiltame baseine, iš tėvelių negirdint reikalavimo, kad jau laikas lipti?

„Vichy“ pavasario stovykloje nauji nuotykiai laukia kiekvieną dieną, tad vaikams tikrai neteks nuobodžiauti. Programoje numatytos įvairios pramogos: maudynės, elgesio vandenyje pamokos, profesionalių gelbėtojų plaukimo pamokėlės, nusileidimų vandens atrakcionais greičio varžybos, komandiniai žaidimai, orientacinės varžybos, šokių pamokos, kūrybinės dirbtuvės, išvyka į kino teatrą ir daug kitų linksmybių!

Stovykla pasitiks ne tik linksmais žaidimais bei edukaciniais užsiėmimai Jūsų vaikams, bet ir galimybe valgyti įvairius skanumynus iš specialiai jiems sudaryto meniu. Su meniu susipažinti galite jau dabar ir įsitikinti – Jūsų mažieji tikrai neliks alkani, net visą dieną turėdami veiklos.

Vandens parko pavasario stovykla truks 4 dienas: balandžio 3-6 dienomis. Išbandyti „Vichy“ siūlomą stovyklos programą galima ir vieną dieną – esame įsitikinę, Jūsų vaikas tikrai norės pakartoti. Su stovyklos programa, kainomis ir siūlomu meniu galite susipažinti čia, atsisiuntę specialų PDF priedą: https://www.vandensparkas.lt/programos/pavasario-stovykla-2018/

Išankstinė rezervacija telefonu: 8 5211 1113 arba 8 650 273 14 arba el. paštu: gimtadienis@vandensparkas.lt