Naudinga žinoti Šiandien rajone

Vilniaus autobusų stotis pagaliau sulauks rekonstrukcijos

Vilniaus autobusų stotis ilgus metus darkė miesto veidą

Pagaliau, po ilgus metus vykusių diskusijų, priimtas sprendimas rekonstruoti Vilniaus autobusų stotį. Praėjusį penktadienį Vilniaus miesto savivaldybės atstovai susitiko su autobusų stoties valdytojai ir priėmė visus tenkinantį sprendimą.

2017-ųjų pradžioje modernizavus Kauno autobusų stotį, vis kreiviau buvo žvelgiama į Vilnių – nors čia nuolat didžiulis srautas žmonių, ji nė iš tolo neprimena tokios, kuri tiktų sostinei. Visgi, po ilgus metus užsitęsusių derybų, Vilniaus valdžiai pavyko rasti bendrą sprendimą su autobusų stoties savininkais.

Kol kas nėra atskleidžiamos konkretaus susitarimo detalės, tačiau planuojama, kad konkursas autobusų stoties projektui galėtų būti paskelbtas dar šią vasarą. Nors praėjusiais metais buvo planuojama autobusų stotį prijungti prie geležinkelio stoties komplekso, tačiau to jau neprireiks – stotis liks savo vietoje ir nebedarys gėdos miestui.

Atnaujinus stotį tikimasi, kad ji taps ne tik modernia, bet ir patrauklia vieta leisti laiką. Naujojoje stotyje planuojamas ne tik modernus prekybos centras, kuriame nebus eiles sudarančių kasų, jaukios kavinės, pasimatymų erdvės ir speciali ekspozicijų salė, norintiems geriau pažinti Vilnių. Autobusų parkavimo aikštelė primins parką, joje bus draudžiama rūkyti.

TAI BUVO BALANDŽIO PIRMOSIOS POKŠTAS!