Šiandien rajone

Vilniaus daugiabučio gyventojams sužibo Kalėdinė dovana

Šiais metais vieno Vilniaus daugiabučio namo gyventojai šventes pasitiks kur kas šviesesnėje ir jaukesnėje aplinkoje. Vakar daugiabučių namų administravimo įmonė „Mano BŪSTAS“ Kalėdinėmis eglutėmis ir girliandomis papuošė dar prieš mėnesį skelbto konkurso nugalėtojų kiemą.

Lapkričio mėnesį įmonės „Mano BŪSTAS“ klientų erdvėje ir aplikacijoje „eBŪSTAS“ visi esami ir nauji vartotojai buvo kviečiami dalyvauti čia patalpintoje apklausoje dėl Kalėdinių puošmenų daugiabučio namo kieme. Dar prieš prasidedant kalendorinei žiemai, vienam iš didžiausią balsavusių kaimynų dalį subūrusių namų, Žaibo gatvėje, Vilniuje, esančiam daugiabučiui, atiteko pats ryškiausias prizas šiais metais – Kalėdų šviesomis nušvitęs namo kiemas!

Šios iniciatyvos „Mano BŪSTAS“ ėmėsi norėdami akcentuoti, jog spręsti namo valdymo klausimus galima, o dabar ir būtina, liekant saugiai savo namuose, nes įmonės klientai tam turi puikias galimybes – lengvai veikiančią savitarnos erdvę bei mobiliąją aplikaciją „eBŪSTAS“. Taip pat įmonės atstovai pabrėžia, jog šiais sudėtingais metais ir, juolab, šiuo sudėtingu metu šventes taip pat privalome pasitikti kitaip, nevykstant svečiuotis pas artimuosius ar draugus, o saugiai liekant savo namuose. Juk ir čia gali nutikti stebuklų, nes šventinę nuotaiką kuriame mes patys, tai gali būti ir kruopščiai pagamintas Kūčių patiekalas, ar lemputėmis padabintas namo kiemas.

„Dėl pandemijos šiais metais artėjančias šventes gyventojus kviečiame, skatiname ir linkime pasitikti bei paminėti savo namuose. Dauguma Lietuvos miestų gyventojams parengė gražiausiai išpuoštas gatves bei įspūdingiausias Kalėdines eglutes, tačiau tuo turime džiaugtis atsakingai, nesibūriuoti, laikytis atokiai vieni nuo kitų, bet tuo pat metu būti tokiais vieningais, nes visų mūsų tikslas yra vienas – likti sveikais.  Savo ruožtu mes taip pat norime šventes padaryti šviesesnes, juk galima džiaugtis ne tik išpuoštu miesto centru, bet ir savo kiemu. Šios Kalėdos visiems bus kitokios, bet gal būtent per jas pajausime tikriausią Kalėdinę dvasią“, – teigia „Mano BŪSTAS“ direktorius Mindaugas Genys.

Didžiųjų metų švenčių proga „Mano BŪSTAS“ kasmet organizuoja įvairias akcijas, kuriomis siekia didinti gyventojų įsitraukimą į būsto valdymo reikalus ir atsakingą bei bendruomenišką kaimynystę. Tiesa, šį kartą Kalėdinės dvasios skleidimas, dėl pasaulinės viruso pandemijos, turėjo būti pakoreguotas.

Kaip teigia M.Genys, šie metai visiems gyventojams, tarp jų ir įmonės klientams, nuo pat pradžių buvo kitokie. Jie mokė ir vis dar moko keistis ir į aplinką žvelgti ramiau bei elgtis atsargiau. Kalėdų laukimas negali būti kitoks: privalome saugoti save bei kitus ir vietoje minios rinktis laiką namuose. Visgi, šis metas gali būti jaukus ir smagus, o svarbiausia – saugus!

Praėjusiais metais įmonė „Mano BŪSTAS“, bendradarbiaudami su „Maltos ordino“ savanoriais, surengė akciją, kurios metu aplankė beveik 200 vienišų, įmonės administruojamuose daugiabučiuose namuose gyvenančių, senelių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Šilutėje, Alytuje ir Radviliškyje. Prieš pat didžiąsias metų šventes įmonės atstovai ir „Maltos ordino“ savanoriai seneliams dovanojo kalėdinius pyragus, taip atkreipdami gyventojų dėmesį į bendruomeniškumą ir pagalbą gyvenantiems šalia.