Šiandien rajone

Vilniaus miegamuosiuose rajonuose įžiebtos Kalėdų eglės

Kalėdinės eglutės įžiebtos Viršuliškėse, Žirmūnuose, Justiniškėse, Pašilaičiuose, Pilaitėje, Fabijoniškėse, Bajorų kalvose, Ozo parke ir Perkūnkiemyje.
Kalėdinės eglutės įžiebtos Viršuliškėse, Žirmūnuose, Justiniškėse, Pašilaičiuose, Pilaitėje, Fabijoniškėse, Bajorų kalvose, Ozo parke ir Perkūnkiemyje.

Kalėdų eglės papuošė ne tik Vilniaus Katedros ir Rotušės aikštes, bet ir sostinės miegamuosius rajonus. Žiemos šventės surengtos Viršuliškėse, Žirmūnuose, Justiniškėse, Pašilaičiuose, Pilaitėje, Fabijoniškėse, Bajorų kalvose, Ozo parke ir Perkūnkiemyje.

Žiemos švenčių sostinės rajonuose tradicija gyvuoja jau 8 metus – „Namų priežiūros centras“ pirmąją eglutę įžiebė 2010-aisiais Perkūnkiemyje. Kitais metais prie šios idėjos prisijungė ir kiti Vilniaus rajonai. Nuo tada tradiciškai šios šventės organizuojamos kasmet gruodžio mėnesį. Bendrai suskaičiavus į žiemos šventes rajonuose ateina keli šimtai vaikų su tėveliais.

Prie kalėdinės eglės sugūžėjusių vaikų laukė ne tik eglutės įžiebimas, bet ir smagi šventinė programa. Šventėje dalyvavo Kalėdų senelis ir tiesiai iš kino ekranų nužengę Persis ir Migo iš  filmo „Mažapėdis“. Įžiebus Kalėdų eglutę linksmybės tęsėsi: sušalti neleido aktyvūs žaidimai, vaikai deklamavo Kalėdų seneliui eilėraščius ir gavo dovanėlių.

Kalėdinių eglučių įžiebimo šventes sostinės rajonams dovanojo: „Namų priežiūros centras“, „Žirmūnų būstas“, „Justiniškių būstas“, „Pašilaičių būstas“, Viršuliškių seniūnija ir „Viršuliškių būstas“.

Nuotraukų galerijoje – gražiausios švenčių akimirkos.