Naudinga žinoti

Vilniečiai susitiks Gatvės muzikos dienoje

Jau šį šeštadienį Vilniaus gatves užpildys muzikuojantys ir muzika kalbantys žmonės – čia jau keturioliktąjį kartą bus surengta visą šalį vienijanti Gatvės muzikos diena. Pirmą kartą iniciatyvą mėgėjams ir muzikos profesionalams išeiti į gatves paskelbė visiems puikiai pažįstamas dainų autorius ir atlikėjas Andrius Mamontovas. Šia idėja susižavėjo ir aibė užsienio miestų bei miestelių. Taigi, ką šį šeštadienį bus galima sutikti ir išgirsti įvairiose Vilniaus vietose?

Pasirodymai:

Mažieji Violončelininkai

Vaikų, grojančių suzuki metodu, grupė.

Pilies g. VIII 12:00 – 15:00

Back 2 School

Baras DĖVĖTI 12:00 – 22:00

MONOLOGUE 

„Monologue“ muzikiniuose kūriniuose yra keletas dominuojančių temų kaip – „Deep Techno“, „Tech“ ir kartais perteikiama įvairiais „Progressive House“ elementais.

Prie parduotuvės „Douglas“ (Gedimino pr. nuo Katedros aikštės iki Vilniaus g. (DJ gatvė)) 12:00 – 17:00

DVARBITŪRA

Kvartetas (2 smuikai, akordeonas ir fortepijonas) bei solo (fortepijonas). Klasikinė muzika.

Pilies g. VI 12:00 – 18:00

Barako Modemas

Šalia „Huracan“ kavinės (Gedimino pr. nuo Katedros aikštės iki Vilniaus g. (DJ gatvė)) 12:00 – 21:00

Wrong Way

Roko grupė.

Netoli kioskelio „Narvesen“ (Odminių skveras) 12:00 – 13:00

Martynas Visockis

11 metų berniukas groja mušamaisiais ir saksofonu.

Pilies g. XIII 12:00 – 18:30

Orpheum
25 metų Ilja gros savo asmeninės kūrybos instrumentines kompozicijas bei cover‘ius, kurie labiausiai rezonuoja su jomuzikiniu skoniu.

Rotušės a. I 12:00 – 13:30

Katedros aikštė (Katedros a. ) 16:00 – 17:30

Pieno Propaganda

Vokiečių g. XI 12:00 – 15:30

BACE And Trouble

Šalia Užupio siuvenyrų krautuvėlės (Užupio g. ) 12:00 – 15:30

Lukas Būgnai

Stuokos-Gucevičiaus skveras (L. Stuokos-Gucevičiaus g. ) 12:00 – 13:00

DJ ArviZ

Prie skvero laiptų (Gedimino 9 skveras) 12:00 – 20:00

Rock Depo

Rusiškas rokas, instrumentalai ir improvizacijos.

Šalia Didžiojo Kunigaikščio Gedimino skulptūros (Katedros a. ) 12:00 – 22:00

Vienišo Vilko Klubas

St. Moniuškos skveras 12:00 – 16:00

Dainora Ga

Smuikas ir klasikinė muzika.

Vokiečių g. VII 12:00 – 18:30

VUELTA Šokių Studija
Šokių bendruomenė, mylinti latino kultūrą.

Katedros aikštė  12:00 – 13:30

Darktaras
Elektroninės muzikos kūrėjas ir įvairiais muzikos žanrais žongliruojantis DJ iš Vilniaus.

Downtown Food Hall (A. Smetonos g. 5) 12:00 – 15:00

Mindaugas Kepalas

Gražiausi pop kūriniai, skambantys elektrine gitara.

Prie Caffeine kavinės / Vilniaus g. 17 info centras 12:00 – 13:00

Domas Sax

Atėję išgirsite populiariausias melodijas, cover‘ius, kurie dažnai skamba radijo grotuvuose.

Baras 7 Friday’s (Pilies g. 11) 12:00 – 14:00

Netoli kioskelio „Narvesen“ (Odminių skveras) 14:00 – 15:30

Šalia kavinės „Caffeine“ (Didžioji g. ) 15:30 – 17:00

The Shuffles

„Rockabilly“ yra vienas iš ankstyviausių rokenrolo muzikos stilių, atsiradęs šeštojo dešimtmečio pradžioje JAV, ypač pietuose.„The Shuffles“ yra šiuo metu kone vienintelis muzikos projektas Lietuvoje, susitelkęs ties šio stiliaus skambesio ir ideologijos atkūrimu.

Prie Mokytojų namų (Vilniaus g.) 12:00 – 13:00

ND, Christ No Ir Thom Von Воля
Eksperimentinės muzikos atlikėjai.

Tauro gatvė po Vinco Mykolaičio-Putino balkonu (Tauro g. 10) 12:00 – 14:00

Kristupas Petraitis

Klasikiniai muzikos kūriniai, atliekami klarnetu.

Šv. Jono g./Universiteto g. kampas 12:30 – 13:00

Dima

Pop, soft-rock, akustinės dainos anglų, lietuvių, rusų kalba.

Šalia restorano „Amatininkai“ (Didžioji g. ) 13:00 – 14:00

JETT STAR

Grupė Jett Star – 80’ųjų glam rock’o atstovai iš Vilniaus. Kuriantys ir grojantys savo kūrybos dainas bei atliekantys gerai žinomus 80’ųjų rock’o dievų cover‘ius.

Prie Caffeine kavinės/ Islandijos g. 1 kampas (Vilniaus g.) 13:00 – 16:00

1 Alaus (Martynui 2)

Vokiečių g. III (Vokiečių g. ) 13:00 – 13:30

Favio

Arfos ir smuiko duetas.

Šventaragio slėnis III 13:00 – 13:30

Prie varpinės bokšto 13:30 – 14:30

Šalia Valdovų rūmų 14:30 – 16:00

Vokiečių g. VII 20:00 – 21:3O)

Ūla Totoraitytė

Indie ir Pop stiliaus atliekama muzika.

Pilies g. XII 13:00 – 16:00

Poezijos Medžiotojai

Šalia Užupio „Menų inkubatoriaus“ (Tibeto skveras) 13:00 – 13:30

Maja

Ukulėlės muzika.

Pilies g. IV 13:00 – 14:30

Jonas

Muzikantas, grojantis mušamaisiais ir klavišiniais instrumentais.

Pilies g. II 13:00 – 17:00

Singphonics

Singphonics tai modernus, jaunatviškas, džiazo ir populiariosios muzikos choras, vienijantis balsus, užburiančius klausytojus unikaliais skambesiais bei šiltomis emocijomis. Vadovaujamas Martyno Vilpišausko, kolektyvas atlieka įvairaus žanro muzikinius kūrinius nuo džiazo, bliuzo iki folk ir pop.

Prie V. Kudirkos skulptūros 13:00 – 13:30

Bagdo

Balsas, gitara, bosinė gitara.

Rotušės laiptai (Rotušės aikštė) 13:00 – 15:00

Gitana Makejevaite

Įvairių laikų akustinė muzika.

Pilies g. X 13:00 – 18:00

DDL PLK + FUSED TRIO + KUTI KUTI
Avangard/ska/punk/funk/reggae/jazz stiliai jiems yra artimi ir aptinkami jų kūryboje.

Rotušės a. I 13:30 – 18:00

KROM Kendama Žaidimas

Kendama žaislo bendruomenė, pagyvensianti gatvės muzikos dieną.

Katedros aikštė 13:30 – 15:00

Tūla

Įvairūs muzikos iš visokių kraštų coveri‘iaibossa nova, swing, folk.

Šalia Užupio „Menų inkubatoriaus“ (Tibeto skveras) 13:30 – 14:00

Strange Band

Pop, klasikinis rokas akustiškai.

Šv. Jono g./Universiteto g. kampas 14:00 – 21:00

Sade Tribute Band

Skambės visi garsiausi Sade kūriniai, nuo „Smooth Operator“ ir „Sweetest Taboo“ iki „Is It A Crime“ ir kt.

Šalia Užupio „Menų inkubatoriaus“ (Tibeto skveras) 14:00 – 15:30

J

Muzikos prodiuseris dalinsis savo kūryba: hip hop, trap, edm, synthwave, lo-fi.

Šalia Nacionalinio Dramos teatro (Gedimino pr. nuo Katedros aikštės iki Vilniaus g. (DJ gatvė)) 14:00 – 17:00

Sherman Tan

Lietuvoje gyvenantis ir iš Malaizijos kilęs atlikėjas atlieka įvairaus stiliaus muziką akustiškai.

Šalia restorano „Amatininkai“ (Didžioji g. ) 14:00 – 14:30

Prie Mokytojų namų (Vilniaus g.) 16:30 – 17:30

Vilniaus Neįgaliųjų Dienos Centras

Linksmi žmonės groja ir dainuoja populiariausias lietuvos ir pasaulio bardų dainas.

Vokiečių g. IX (Vokiečių g. ) 14:00 – 17:00

Gabrielė

Įvairaus stiliaus kūriniai, atliekami fleita. Dominuoja klasika.

Šalia kavinės „Caffeine“ (Didžioji g. ) 14:00 – 15:00

MAVV

Baras 7 Friday’s (Pilies g. 11) 14:00 – 15:00

R & D

Įvairios dainos ir dvi gitaros.

Šalia parduotuvės „Ambermuse“ (Universiteto g. ) 14:00 – 21:00

Trance Family Lithuania

Progressive, trance, psy stilių muzika.

Geto aukų aikštė (Rūdininkų g. ) 14:00 – 21:00

Muzikinės Metamorfozės

Grupė atlieka savo kūrybos ir harmonizuotą pasaulinę etninę muziką folkloro stiliumi, naudojant elektroninius instrumentus.

Rūdininkų g. 8 (Rūdininkų g. ) 14:30 – 15:00

Mantas Varnas

Akustinė solo programa pilna bliuzo, sambos, regio ir įvairiausių pasaulio žanrų ritmų.

Šiuolaikinis Meno Centras (Didžioji g. ) 14:30 – 15:30

Valentin

9 metų berniukas, grojantis pianinu.

Šalia viešbučio „Pacai“ (Didžioji g. ) 14:30 – 15:00

Afrikos Būgnai

Vakarų Afrikos būgnų studija „Afrikos būgnai“.

Prie varpinės bokšto (Katedros a. ) 15:00 – 17:00

Zinkov

Baras Botanist (Didžioji g. ) 15:00 – 16:00

FourMan

Keturių vaikinų kompanija iš Pasvalio rajono, grojanti įvairią muziką.

Prie kavinės „Strange love“ (B. Radvilaitės g. ) 15:00 – 17:00

Karšti Klijai

Nepriklausomas, nepopuliarus keturių rokerių kolektyvas iš Vilniaus.

Baras 7 Friday’s (Pilies g. 11) 15:00 – 16:00

Guitar Nerd 3

Šalia Šv. Kazimiero bažnyčios (Didžioji g. ) 15:00 – 15:30

Šalia Šv. Kazimiero bažnyčios (Didžioji g. ) 15:30 – 16:00

Šalia Šv. Kazimiero bažnyčios (Didžioji g. ) 16:00 – 16:30

Karimas (Saksofonas)

Pilies g. VIII (Pilies g. ) 15:00 – 16:00

Samopal System

Tai audio vizualinis projektas, užkurtas 7 elektroninės muzikos melomanų.

Stuokos-Gucevičiaus skveras (L. Stuokos-Gucevičiaus g. ) 15:00 – 22:00

Kukumbalis

Aranžuotos liaudies dainos.

Šalia „Cafe Montmarte“ (Subačiaus g. ) 15:00 – 16:00

Vecera

Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka (Trakų g. 10) 15:00 – 15:30

Maxim Machiulskis

Muzikantas, rašantis savo dainas rusų kalba.

Šalia Tymo turgaus (Maironio g. ) 15:00 – 15:30

KZK On TV

Originalios kompozicijos, standartai bei aranžuotės.

Downtown Food Hall (A. Smetonos g. 5) 15:00 – 16:00

Bloga Katė

Šalia senosios ledainės (Šventaragio slėnis) 15:00 – 16:00

Baras 7 Friday’s (Pilies g. 11) 19:00 – 19:30

Inventum

Vokalinė-instrumentinė grupė.

Šalia restorano „Amatininkai“ (Didžioji g. ) 15:00 – 16:00

Anika Ir Aušrinė

Vokiečių g. V 15:00 – 17:00

Erika Gerybaitė

Cover‘iai, žinomų atlikėjų muzika ir asmeninė kūryba.

Vokiečių g. XI 15:30 – 16:30

Black Guitars

Black Guitars – grupė iš nedidelio miestelio, Eišiškės: skirtingų kartų, tautybių ir pomėgių, tačiau juos vienija meilė muzikai.

Netoli kioskelio „Narvesen“ (Odminių skveras) 15:30 – 17:00

Kapcilka 24/7

Elektroninė/ambient muzika.

Šalia Užupio „Menų inkubatoriaus“ (Tibeto skveras) 15:30 – 22:00

Ilja Ir Nikita

Vienuolikmetis, grojantis saksofonu su aštuonmečiu broliu pianistu-būgnininku.

Šalia Tymo turgaus (Maironio g. ) 15:30 – 16:00

Padugnės

Šalia Valdovų rūmų (Katedros a. ) 16:00 – 17:30

Emili &Morta&Simona Trio

Pilies g. IV (Pilies g. ) 16:00 – 17:00

PhD(Tm)

Roko grupė.

Šalia restorano „Le Travi“ (Užupio g. ) 16:00 – 16:30

Tomas Boo

Baras „Botanist“ (Didžioji g. ) 16:00 – 17:00

Poliarizuoti Stiklai

„Poliarizuoti Stiklai“ – lietuviško roko legenda.

St. Moniuškos skveras 16:00 – 17:00

Bitter Roots

Alternatyvaus roko grupė, kuri maišo 90s Siettle fuzzą ir klasikinius bliuzo ritmus. Gitarų rifai ir vokalo melodijos įskiepytos subtilia ironija. Grupė maištauja prieš šiuos hemegoniškus laikus bei ieško unikalaus skambesio.

Baras 7 Friday’s (Pilies g. 11) 16:00 – 17:00

The Syres
Grupės dainose išgirsite tokių grupių kaip Pink Floyd, The Black Keys, Gary Clark Jr., Arctic Monkeys įtakas.

Baras Bix ir Etmonų Špunka (Etmonų g. ) 16:00 – 16:30

Harė Krišna

Daugelis esate girdėję Harė Krišna mantrą. Tai transcendentinis garsų virpesys, kuris valo širdį, pakelia sąmonę ir pažadina tikrą prigimtinį džiaugsmą.

Pilies g. XII (Pilies g. ) 16:00 – 20:30

Marius Libas (Starsome)

Marius Libas aka starsome yra multi instrumentalistas, prodiuseris bei muzikos kūrėjas iš Jonavos. Jo garsuose persipina alternatuvaus popso, indie rock’o, jazz, RnB bei elektronikos garsai.

Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka (Trakų g. 10) 16:00 – 16:30

Mood Sellers Dūdų Eisena
„Mood Sellers” turi tradiciją kasmet vykstant GMD žygiuoti per miestą Naujojo Orleano ritmu. Šių metų maršrutas: Salomėjos Nėries gimnazija-Vokiečių g.-Rotušės a.-Didžioji g.-Pilies g.-Katedros a.

Vokiečių g. I 16:00 – 17:00

Mr.Jumbo

Mr. Jumbo – tai gitaristas, siūlantis originalias dainas, įvairius cover‘ius, gyvus pasirodymus. Taip pat Džordanos Butkutės gyvos grupės gitaristas.

Prie parduotuvės „Douglas“ (Gedimino pr. nuo Katedros aikštės iki Vilniaus g. (DJ gatvė)) 17:00 – 18:00

Domas

Dainų autorius ir atlikėjas Domas Ročka, atlieka savo kūrybos dainuojamosios poezijos žanro dainas.

Vokiečių g. I 17:00 – 17:30

Akordeonistų Trio

Pilies g. IV 17:00 – 19:00

Zbyšek

Vokiečių g. V 17:00 – 18:00

Dark Light

Dark Light – grupė iš Utenos rajono. Groja įvairius kūrinius: angliškus, lietuviškus, savos kūrybos.

Prie kavinės „Strange love“ (B. Radvilaitės g. ) 17:00 – 19:00

Gloria Animus

Gloria Animus ­– jaunimo smuikininkų ansamblis.

Šalia kavinės „Caffeine“ (Didžioji g. ) 17:00 – 19:00

Ignas Gužauskas

Ignas Gužauskas – folk/pop/ wildest dreampop muzikantas.

Kavinė BREW (Pylimo g. ) 17:00 – 18:30

Capoeira FICAG
Vieninteliai oficialūs tarptautinės brazilų Capoeira mokyklos FICAG atstovai Lietuvoje. Kapueiros muzika bei kuo įspūdingesniais vaizdais stengsis nudžiuginti Gatvės muzikos dienos lankytojus.

Prie varpinės bokšto (Katedros a. ) 17:00 – 19:00

NAVA

Lietuvių Heavy/Desert/Stoner roko trio.

Rotušės laiptai (Rotušės aikštė) 17:00 – 19:00

Souldatov

Baras Botanist (Didžioji g. ) 17:00 – 18:00

Neries Pakrantės Vaikai

Ši grupė yra lydinys įvairiausių metalų, rokų, bliuzų, džiazų, dramenbeisų ir t.t.

Šiuolaikinis Meno Centras (Didžioji g. ) 17:00 – 19:00

TIMOHI

Prie Salomėjos Nėries gimnazijos (Vilniaus g.) 17:00 – 18:00

Agnius

Šventaragio slėnis III (Šventaragio slėnis) 17:00 – 19:00

Brave Noises

Brave Noises – tai jaunų, novatoriškų ir veržlių atlikėjų komanda, kurianti muziką, kurios neįsprausi į vieno stiliaus rėmus. Jazz, Free Jazz, Folk, World Music ir net Alternative Rock.

Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka (Trakų g. 10) 17:00 – 18:00

BACE And Trouble

Šalia viešbučio „Pacai“ (Didžioji g. ) 17:00 – 19:30

Granny’s Boots

Nors muzikantai nėra naujokai Lietuvos alternatyvioje scenoje, į šį projektą duetas žvelgia šviežiai, stengdamiesi neprisirišti prie jokių muzikinių stilių ir žanrų.

Downtown Food Hall (A. Smetonos g. 5) 17:00 – 18:00

Nihon Screamer

Netoli kioskelio „Narvesen“ (Odminių skveras) 17:00 – 19:00

Ugnė Ir Marija 

Pilies g. VIII (Pilies g. ) 17:00 – 19:00

Vietiniai

Baras 7 Friday’s (Pilies g. 11) 17:00 – 17:30

Baltasis Kiras
Indie/folk/roko grupė iš Vilniaus.

Baras ČINGIS (J. Basanavičiaus g. ) 17:00 – 17:30

The Pipes

Prie Sveikatos ministerijos (Vilniaus g.) 17:30 – 20:30

Black Biceps

Alternatyvaus intelektualiojo indie ska-pop-reg-hip-hop-roko pradininkai Lietuvoje.

Prie V. Kudirkos skulptūros (V. Kudirkos aikštė ) 17:30 – 20:30

Tadas

Šalia Valdovų rūmų (Katedros a. ) 17:30 – 19:30

Back To Basics

Katedros aikštė (Katedros a. ) 17:30 – 19:00

KabaharT

Vilniaus centrinio pašto laiptai (Gedimino pr. nuo Katedros aikštės iki Vilniaus g. (DJ gatvė)) 18:00 – 22:00

Freestarz Ir Liezhuvis

Baras ČINGIS (J. Basanavičiaus g. ) 18:00 – 18:30

Gabriela

Rotušės a. I 18:00 – 19:00

B2

Vokalinis ansamblis B2 – profesionalių, nuolat ieškančių muzikantų grupė. Ieškanti naujų formų tiek pačioje muzikoje, tiek jos atlikime.

Pilies g. X (Pilies g. ) 18:00 – 19:00

DeJahVu

Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka (Trakų g. 10) 18:00 – 19:00

Perseidai

Vokiečių g. I 18:00 – 18:30

Spicyn

Baras Botanist (Didžioji g. ) 18:00 – 19:00

DJAM’as

Prie Narvesen esančiame parkelyje (Vilniaus g.) 18:00 – 19:00

Guoda Trinkūnaitė

Gitara bei autorinės dainos bei cover’iai.

Prie kavinės „Strange love“ (B. Radvilaitės g. ) 19:00 – 20:30

Noruišis

Baras Botanist (Didžioji g. ) 19:00 – 20:00

Dancing Crow

Roko ir kabareto atstovai pasižymintys šamaniškais ritmais, makabriškais tekstais, tamsiomis pasakomis, artistišku vokalu ir žaismingu pianistu.

Baras Bix ir Etmonų Špunka (Etmonų g. ) 19:00 – 20:00

Sideprojekt

Kavinė BREW (Pylimo g. ) 19:00 – 20:00

Beatbox Alive
Vokalinės perkusijos (beatbox) šou su Lietuvos geriausiais beatbox atlikėjais.

Slice Pizza (Bazilijonų g. 3A) 19:00 – 22:00

Radvilas RA

Baras ČINGIS (J. Basanavičiaus g. ) 19:00 – 19:30

Laura Silvanavičiūtė

Netoli kioskelio „Narvesen“ (Odminių skveras) 19:00 – 20:00

Adomas Dimša

Rotušės laiptai (Rotušės aikštė) 19:00 – 21:00

Smaragdo Žonglierės
Smaragdo žonglierės – 6 mergaitės (8-14 m.), kurios šoka su  vėduoklėmis, ugnimi.

Katedros aikštė 19:00 – 20:00

Tyliai Garsiai

Prie Caffeine kavinės / Vilniaus g. 17 info centras 19:00 – 21:30

Pernakt

Šalia kavinės „Caffeine“ (Didžioji g. ) 19:00 – 20:30

DDL PLK + FUSED TRIO + KUTI KUTI

Rotušės a. I 19:00 – 21:00

Bagdo

Dainos, gitara, bosinė gitara.

St. Moniuškos skveras 19:00 – 21:00

Julijos Ritčik (4FUN) Trio

Prie „Country Heroes“ (Gėlių g. 2) 19:00 – 20:00

Jegor

Devynmetis grojantis saksofonu.

Šalia viešbučio „Pacai“ (Didžioji g. ) 19:30 – 20:00

The Swing Cats

Nuotakinga svingo muzika.

Šalia Valdovų rūmų (Katedros a. ) 19:30 – 20:00

Vilnius Fado

Pilies g. IV (Pilies g. ) 20:00 – 21:00

Quiet One 

Prie skvero laiptų (Gedimino 9 skveras) 20:00 – 22:00

Deneez

Baras Botanist (Didžioji g. ) 20:00 – 21:00

IPEX (Independent Placebo EXpert)

Šalia Vilniaus Universiteto (Universiteto g. ) 20:00 – 22:00

Palmės Žiedas

Baras ČINGIS (J. Basanavičiaus g. ) 20:00 – 20:30

July Storm

Instrumentinis bliuzas, psichodelika, rokas.

Baras 7 Friday’s (Pilies g. 11) 20:00 – 21:00

Ignas Gužauskas

Ignas Gužauskas – folk/pop/ wildest dreampop muzikantas.

Šalia Šv. Jonų bažnyčios varpinės (Šv. Jono g. ) 20:00 – 22:00

Konradas Valenrodas

Simonas Šimėnas ir Mantas Skyrius groja gitaromis, klavišais. Gros savo kūrybos instrumentalinę muziką bei cover‘ius.

Šiuolaikinis Meno Centras (Didžioji g. ) 20:00 – 21:00

MEDUS

Netoli kioskelio „Narvesen“ (Odminių skveras) 20:00 – 21:30

Iki Mėnulio

Prie Sveikatos ministerijos (Vilniaus g.) 20:30 – 21:30

Naktinės Žurkos

Akustinė muzika, elektrinė gitara, vokalai, ukulėlės.

Prie V. Kudirkos skulptūros (V. Kudirkos aikštė ) 20:30 – 21:00

Prie V. Kudirkos skulptūros (V. Kudirkos aikštė ) 21:00 – 21:30

Prie Caffeine kavinės / Vilniaus g. 17 info centras 21:30 – 22:00

BACE And Trouble

Šalia kavinės „Caffeine“ (Didžioji g. ) 20:30 – 22:00

Big Bam Jam 

Klasikinis 1950-60m. rokenrolas, rockabilly, motown, soul ir lietuviškos estrados aranžuota klasika.

Downtown Food Hall (A. Smetonos g. 5) 21:00 – 22:00

B$K

Baras Botanist (Didžioji g. ) 21:00 – 22:00

Robert Dak

Vokiečių g. I 21:00 – 22:00

Iš Girios

Šventaragio slėnis III 21:00 – 21:30

Gusteau

Devynmetis trimito solistas Gustas.

Netoli kioskelio „Narvesen“ (Odminių skveras) 21:30 – 22:00