Naudinga žinoti Šiandien rajone

Vilniuje bus įrengtos 25 naujos vaikų žaidimų aikštelės

Šiais metais Vilniaus mieste bus įrengtos 25 tokios naujos vaikų žaidimų aikštelės, o net 150 senų aikštelių ketinama atnaujinti.

Šiais metais jaunieji Vilniaus miesto gyventojai galės džiaugtis naujomis vaikų žaidimų aikštelėmis, kurios bus įrengiamos visuose Vilniaus rajonuose. Prasidėjęs šių, mažųjų vilniečių  pramogoms skirtų, vietų įrengimas džiugina ne tik vaikus, bet ir jų tėvus.

Kaip pasakoja aikšteles Vilniuje įrengsiančios įmonės UAB „Economus“ vadovas Mindaugas Jokimčius, aikštelių įrengimo ir atnaujinimo darbus įmonės darbuotojai pradėjo dar karantino metu, balandžio mėnesį, kuomet naudotis esamomis žaidimų aikštelėmis vaikams buvo draudžiama.

Dabar Vilniuje jau yra pastatytos 7 naujos vaikų žaidimų aikštelės: Vydūno g. 6 ir Papilėnų g. 19, Šimulionio g. 10, Jankausko 13 ir 19, Žirmūnų g. 9 ir 21, Rodunios sodų g. 3, Architektų g. 152, Arcitektų g. 178.

Planuojama darbų pabaiga numatoma spalio mėnesį, todėl vaikai naujomis ir atnaujintomis žaidimų aikštelėmis dar tikrai spės pasidžiaugti šiais metais.

Praėjusiais metais ši įmonė sostinėje pastatė 60 naujų vaikų žaidimų aikštelių, o atnaujino taip pat apie 150 aikštelių, kurios buvo pastatytos 2006 – 2008 metais. Atnaujinamoms aikštelės atlikti aikštelių dangos (skaldelės)  keitimo, susidėvėjusių elementų (sėdynių, grandinių, tinklų) keitimo, dažymo bei panašaus pobūdžio darbai.

Vilniaus mieste įmonė UAB „Economus“ prižiūri 630, o iš jų vien per 2017 – 2018 m. įrengė daugiau kaip 100 naujų vaikų žaidimo aikštelių visoje Lietuvoje.

Taip pat bendrovė prižiūri treniruoklius Vilniuje (55 vietos) ir Kaune (40 vietų).