Konkursai

Vilniuje – naujo tipo protmūšiai

Atrodo, jog naujo tipo protmūšius Vilniuje organizuojantis Tomas Tracevskis apgalvojo viską: azartišką aplinką, visiems patrauklų žaidimo laiką ir net interaktyvų viktorinos siužetą

Buvęs ilgametis protmūšių vedėjas ir organizatorius Tomas Tracevskis po penkių metų pertraukos nusprendė grįžti su griausmu. Vilniečiams jis pristato unikalius XXI amžiaus protmūšių turnyrus, kurie yra naujiena ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje.

Pagrindinis įrankis – telefonas

Naujo tipo organizuojamuose protmūšiuose Vilniuje yra naudojama žaidimais grįsta mokymosi platforma Kahoot!. Tomas Tracevskis visiems siūlo protmūšį-viktoriną, kuri žaidžiama šios aplikacijos pagalba. Žaidimas trunka iki 2 valandų, kad po visos dienos darbų tai ne taptų dar vienu darbu, o būtų smagi pramoga. Protmūšio metu žaidėjai išgirsta ir ekranuose mato klausimus, o atsakymus pateikinėja savo išmaniuosiuose telefonuose. Įdomu tai, jog  programa iškart skaičiuoja rezultatus: „Viskas vyksta kaip XXI amžiuje. Būtent todėl šį žaidimą ir vadinu interaktyviuoju protmūšiu“, – pasakoja T. Tracevskis.

Po kiekvieno klausimo yra anonsuojami Kahoot! sistema greit skaičiuoja taškus ir po kiekvieno klausimo anonsuoja TOP5 rezultatai. Svarbus ne tik teisingas atsakymas, bet ir atsakymo pateikimo greitis! Tad žaidėjams nėra laiko krapštyti nosį.
Skirtinguose turuose kiekvienas žaidėjas varžosi individualiai, bet po kiekvieno turo yra skaičiuojamas ir kiekvienos komandos žaidėjų vidurkis.

Naujo tipo viktorinoms naudojama visame pasaulyje populiari Kahoot! programėlė

5 skirtingi žaidimo turai

Kaip pasakoja T. Tracevskis, kiekvieną ketvirtadienį protmūšio dalyviai dalyvauja 5 skirtinguose žaidimo turuose. Dviejų turų metu žaidėjams pateikiami klausimai iš bendro išsilavinimo, jie nėra nei per sunkūs, nei itin lengvi. Visiems susirinkusiems užduodamas vienas klausimas ir pateikiami 4 atsakymų variantai, iš kurių tik vienas yra teisingas.

Vienas žaidimo turas vadinamas: tiesa ar melas (true or false). Jo metu dalyviams pateikiamas teiginys ir reikia pasirinkti, ar jis teisingas, ar ne. Ketvirtais turas – vaizdinė užduotis. Žaidėjams užduodamas klausimas, kurio atsakymas pavaizduotas paslėptame paveikslėlyje arba nuotraukoje. Bėgant  laikui ir komandoms galvojant atsakymą – paveikslėlio šydas pradeda mažėti.

Penktasis turas, kuriame atsiskleidžia komanda ir organizuotumas – „Puzzle“. Šio turo metu žaidėjai gauna klausimą, kurio atsakymą turi sudėlioti į tam tikrą teisingą eilutę: pagal metus, pasiektus rezultatus ir panašiai.

Naujo tipo viktorinoms naudojama visame pasaulyje populiari Kahoot! programėlė[/caption]

Žaidimo metu klausimai pateikiami dideliuose „O‘Learys“ sporto baro ekranuose, o atsakymus dalyviai pateikia savo išmaniuosiuose telefonuose

Prizai ir registracija

Naujo tipo protmūšio žaidėjams turėtų patikti tai, jog prizus už sėkmingą dalyvavimą gauna ne tik komanda, bet ir kiekvieno turo nugalėtojas. Kas liečia komandos rezultatą – kiekvieno turo pabaigoje yra skaičiuojami komandų surinktų taškų vidurkiai (susumuojami kiekvieno žaidėjo surinkti taškai ir dalinami iš žaidėjų skaičiaus). Taigi, vakaro metu protmūšio organizatoriai išdalina net 6 prizus: 5 individualius ir 1 komandinį.

Tiek individualios tiek ir komandinės įskaitos laimėtojams atitenka sporto baro „O‘Learys“, kuriame ir vyksta protmūšiai, 20 eurų kuponai boulingo žaidimui. T. Tracevskis pabrėžia, jog ateityje, augant tiek dalyvių, tiek rėmėjų skaičiui, dovanos gali ir keistis. „Visi protmūšių žaidimai yra organizuojami naujame, Amerikos stiliumi dvelkiančiame, sporto bare „O‘Learys“. Didelis skaičius ekranų ir visa šios vietos aplinka žaidimo azartą perkelia visai į kitą lygį”, – pasirinkta lokacija džiaugiasi Tomas Tracevskis.

Naujo tipo protmūšiai Vilniuje vyksta kiekvieną ketvirtadienį, 19 valandą, O’Learys sporto bare. Žaidimo dalyvių komandą sudaro nuo 4 iki 8 žmonių. Visi norintieji išbandyti save ir gerai praleisti laiką gali registruotis: tomas@gerasvedejas.lt arba Facebook paskyroje: Diagnozė: žingeidus (“Kas? Kur? Kada?”). Žaidimo kaina žmogui – 2 eurai, o visi norintieji sudalyvauti gali registruotis nors ir tą pačią dieną, jei tik yra laisvų vietų!

Informacija apie naują protmūšių sezoną

Sveiki.Informacija apie naują "Diagnozė: žingeidus (Kas? Kur? Kada?)" protmūšių sezoną – šiame video ir tekste!Iki greito!KAS?Viktorina, paremta Kahoot! platforma. Žaidėjai į žaidimą jungiasi su savo telefonais, įvesdami konkretaus žaidimo PIN ir savo vardą. Ekrane matomas ir vedėjo skaitomas klausimas, o telefone pasirenkamas vienas iš atsakymų variantų ir, jei atsakymas teisingas, žaidėjas pelno taškus.KUR?Žaidimai vyks naujai atsidariusiame sporto bare O'LearysKADA?Sezonas startuoja spalio 3 d. (ketvirtadienis). Žaidimai vyks kiekvieną ketvirtadienį, nuo 19 val. Planuojama žaidimo trukmė – iki 2 valandų.KONCEPCIJAŠio protmūšio unikalumas tame, kad:*Pasižvalgius po mieste vykstančius protmūšius susidaro įspūdis, kad tai nebe pramoga, o sportas. Kartais reikia kone visos minutės, kad suprasti klausimo formuluotę, o kur dar atsakymo pateikimas. Jau nekalbame apie klausimus "sugalvok ką aš sugalvojau". Mes esame už pramogą ir gerą laiką, tad didžioji dalis klausimų bus iš bendro išprusimo, su pateiktais atsakymo variantais. Let`s have fun & take it easy!*Dažnas protmūšis trunka 2,5-3,5 val. Mūsų viktorina truks ~2 val. – optimalus laikas keliems bokalams alaus, maistui, pokalbiams ir gerai nuotaikai;*Vakaro metu bus tiek individualios įskaitos tiek komandiniai turai;*Interaktyvumas – jokių popierinių lapelių ir rašiklių. Žaidėjai atsakymus pateiks savo mobilių telefonų pagalba. Sveiki atvykę į XXI a.!KOMANDOSŽaidimo metu kai kurie turai bus žaidžiami individualiai, o kai kurie – komandiškai. Komandoje max 8 žmonės.KAINAŽaidimo kaina 1 asmeniui – 2€.PRIZAIKiekvieno vakaro metu bus apdovanojami tiek individualūs, tiek komandiniai rezultatai.REGISTRACIJAKomandų registracija vyksta el. paštu tomas@gerasvedejas.lt

Posted by Diagnozė: žingeidus ("Kas? Kur? Kada?") on 2019 m. rugsėjo 20 d., penktadienis